Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje

-9%
Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje
Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje Sunkvežimių navigacija - Garmin dezl 770LMT, visos Europos žemėlapiai, Nemokamas atnaujinimas, TMC eismo informacija, vairuotojams vežiojanties krovinius vakarų ir rytų europoje
Firma: Garmin
Prekės kodas: 770 LMT
Prekė sandėlyje: Nėra
Kaina: 429.00 € 389.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

GPS Sunkvežimiams - Garmin dezl 770LMT

Profesionalus Garmin navigatorius sunkvežimių vairuotojams

Garmin Dezl 770LMT Europe

 • Navigacija skirta krovininių automobilių (sunkvežimių, vilkikų, autovežių ir t.t.) vairuotojams, vežiojanties krovinius vakarų ir rytų Europoje.
 • Prietaisas komplektuojamas su specialia sunkvežimių programa. Jos pagalba vairuotojas gali nusistatyti savo transporto priemonės gabaritus (aukštis, svoris, plotis, ašių skaičius, tonažas faktinis ir maksimalus).
 • Vairuotojui suvedus tikslą, programa automatiškai paskaičiuoją greičiausią maršrutą, įvertindama draudžiamus kelio ženklus ir apribojimus kelyje. 
 • Sunkvežimių navigacija komplektuojama su visos Europos žemėlapiais, greičio matuokliais ir kita papildoma informacija.
 • Didžioji dalis šalių vakarų Europoje turi surinktą informaciją apie draudžiamus kelio ženklus, tiltų aukščius, svorio apribojimus pagrindiniuose ir antraeiliuose keliuose.
 • Žemiau pateikiamas šalių sąrašas, kuriame yra surinkta informacija apie draudžiamus kelio ženklus: Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Liuksemburgas, Olandija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumūnija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Didžioji Britanija
 • 7 colių liečiamas ekranas
 • Naujausi Europos žemėlapiai + Nemokamas jų atnaujinimas visam laikotarpiui "BE JOKIŲ PAPILDOMŲ MOKESČIŲ"
 • TMC antena - perspėjimai apie susidariusias spūstis, avarijas kelyje
 • Laisvų rankų įranga "Bluetooth"
 • Lietuviškas meniu, balsai, juostų asistentas, tikroviškas ženklų ir sankryžų atvaizdavimas maršrute


Detalūs žemėlapiai su Nemokamu atnaujinimu

Garmin pasirūpino, kad kiekvienas turintis šį modelį nesuktų sau galvos dėl žemėlapių senumo bei jų atnaujinimo.  Šis modelis komplektuojamas su Nemokamu žemėlapių atnaujinimu visam laikotarpiui.

Dažnai pirkėjai mūsų klausia, ką tai reikškia, trumpai atsakome: http://static.garmincdn.com/en/products/010-01343-00/g/770-custom-routing.jpg

    Ka reiškia visam laikui ? Nusipirkus šį modelį, Gamintojas suteikia galimybę atsinaujinėti žemėlapį 3 - 4 kartus per metus, be jokių papildomų mokesčių.

    O kaip vyksta atnaujinimas ? Atnaujinimas vyksta per internetą, prijungus savo Garmin gps prie kompiuterio.  Detalesnes instrukcijas, kaip susikurti paskyrą, kokios programos pagalba yra atnaujinami žemėlapiai ir t.t ... "Perkantys pas mus gauna DETALIĄ LIETUVIŠKĄ INSTRUKCIJĄ KAIP TAI PADARYTI"  Pabrėžiame, kad standartiškai perkant Garmin navigaciją, instrukcijų kaip tai daryti nėra.

Šalių padengimas yra pateikiamas žemiau:

    Pilnas padengimas (99%): Didžioji Britanija, Airija, Danija, Suomija, Norevegija, Švedija, Islandija, Andora, Belgija, Prancūzija, Olandija, Liuksemburgas, Italija, Šveicarija, Lichtenšteinas, Austrija, Malta, Ispanija, Portugalija, Gibraltaras, Vokietija, Čekija, Graikija, Estija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Slovakija, Venngrija, Slovėnija, Kroatija, Bulgarija, Rumunija, Turkija, Serbija, Kosovas, Makedonija.
    Dalinis padengimas(padengimas siekia iki 70%): Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija, Ukraina
    Tik pagrindiniai keliai: Moldovija, Albanija, Baltarusija

Greičio matuoklių perspėjimai kelyje.

Sužinokite pirmas apie susidariusias spūstis......

Su dezl 770LMT Europe visada žinosite, kas laukia priekyje. Jeigu kelyje susidarys kamštis, navigatorius priims informaciją apie tai ir parinks kitą, laiką sutaupantį maršrutą. Šis modelis jau turi apmokėtą eismo kamščių paslaugą visoje vakarų Europoje. Dažniausiai ši funkcija veikia nuo vakarų Europos, t.y. nuo Vokietijos ir gilyn į Europą, deja ši funkciją Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje neveikia.

Foursquare - jau įdiegta populiari pasaulyje lankomų objektų (kavinės, viešbučiai, muziejai ir t.t.) programėlė

Bluetooth laisvų rankų įranga - kalbėk važiuodamas !

Laisvų rankų įrangai imtuve integruotas ne tik garsiakalbis bet ir mikrofonas. Pasitelkiant Bluetooth bevielę technologiją Jums tereikės navigatorių susieti su turimu telefonu ir bendrauti imtuvo pagalba tiek skambinat, tiek atsiliepiant į skambučius. Be to Bluetooth prievadą galėsite panaudoti ir ausinėms, tad be jokių papildomų laidų ausinėmis komfortiškai klausysite pateikiamų instrukcijų ar mėgiamos muzikos

Tikroviškas ženklų ir sankryžų atvaizdavimas, juostų parinkimo asistentas

Daugiau nebereikės nerimauti sudėtingose sankryžose, kuria kelio juosta važiuoti atliekant manevrą. Kelio Juostų parinkimo asistentas - iš anksto pateikia vaizdines ir garsines instrukcijas.

Paprastas ir lengvas naudojimas

Jūsų patogumui - valdymas navigatoriuje itin paprastas, greitai ir lengvai galėsite susirasti kelionės metu degalines, stovėjimo aikšteles, parduotuves ar kitas Jus dominančias lankytinas vietas vieno mygtuko paspaudimu.

Kalba ir garsiniai perpėjimai

Navigacijoje - pilnas Lietuviškas, Rusiškas, Angliškas, Lenkiškas,Vokiškas ir t.t. meniu, garsiniai perspėjimai.

Dėžutėje

 • Garmin dezl 770LMT navigatorius
 • USB laidas prijungti atnaujinimui prie kompiuteriui
 • Laikiklis + siurbtukas pire stiklo
 • Automobilinis pakrovėjas + TMC antena

Žemėlapių atnaujinimo instrukcija pateikiama žemiau :

Garmin Gamintojo modelių 570 LMT ir 770 LMT apžvalga

Prekės techninė specifikacija
Ekranas 7 colių (17 cm įstrižainė)
Rezoliucija 800 x 480 pikselių,
Atmintis Integruota vidinė atmintis, talpa 16 GB, gali papildomai būti išplėčiama microSD tipo kortelėmis
Akumuliatorius Integruotas, pakraunamas, darbo trukmė ~ 2,5 val
Procesorius Gamintojas nenurodo,
GPS Modulis Didelio jautrumo, WAAS/EGNOS funkcija
Žemėlapiai Visa Europa
Kalbos Lietuvių, rusų, lenkų, vokiečių, anglų ir t..t
Funkcijos Juostos parinkimo asistentas, eismo kamsčių informacija, laisvų rankų įranga, nuotraukų peržiūros funkcija, tikroviškas ženklų atvaizdavimas
Matmenys 187 x 114 x 23 mm
Svoris 352 g
Garantija 24 mėn

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: