Garmin DriveAssist 51 LMT-S EU

-6%
Garmin DriveAssist 51 LMT-S EU
Garmin DriveAssist 51 LMT-S EU Garmin DriveAssist 51 LMT-S EU Garmin DriveAssist 51 LMT-S EU Garmin DriveAssist 51 LMT-S EU
Firma: Garmin
Prekės kodas: 010-01682-17
Prekė sandėlyje: Nėra
Kaina: 309.00 € 289.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

2017 metų DriveAsisst serijos GPS navigacinis įrenginys su integruotu vaizdo registratoriumi

  • Navigacinis GPS įrenginys automobiliams su integruotu vaizdo registratoriumi, pažangūs įspėjimai vairuotojams apie susidūrimą su kliūtimi iš priekio5 bei 5 colių “MultiTouch” ekranas
  • Detalūs Europos žemėlapiai ir visada nemokamižemėlapių naujiniai
  • Nemokamos realaus laiko paslaugos2 tiesioginei eismo bei parkavimo informacijai3
  • Matykite tiesioginę parkavimo informaciją, įskaitant parkavimo kainas bei laisvų vietų tendencijas viešose parkavimo vietose, Jums artėjant prie savo kelionės tikslo
  • Integruotas vaizdo registratorius su pasirinktiniu garso įrašymu nuolatos įrašinėja Jūsų kelionę bei automatiškai išsaugoja failus, atsitikus eismo įvykiui; GPS imtuvas išsaugoja kur ir kada atsitiko eismo įvykis

Garmin DriveAssist

Turėkite kelio liudininką Jums vairuojant su naujuoju Garmin DriveAssist navigaciniu GPS įrenginiu su integruotu vaizdo registratoriumi. Šis navigacinis įrenginys turi tokių išmaniųjų funkcijų kaip Bluetooth® laisvų rankų įranga4, tiesioginių paslaugų informacija bei pažangūs, kamera paremti įspėjimai vairuotojams - saugesnėms kelionėms. Ateitis yra Jūsų Garmin įrenginyje, tiesiog žiūrėkite į priekį ir vairuokite.

 

Integruotas vaizdo registratorius

Garmin DriveAssist turi liudininką, kuris įsimena viską, todėl gali Jus apsaugoti: įrenginio korpuse integruotas kompaktiškas vaizdo registratorius, kuris nuolat fiksuoja kelionę. Jeigu įvyksta susidūrimas, G jutiklis tai aptinka automatiškai ir iškart išsaugo failus. GPS įrašo tikslų įvykio laiką ir geografines koordinates. Įrenginys taip pat turi momentinių nuotraukų funkciją. Jei prireiktų, galite įrenginį išsiimti iš automobilio ir padaryti detalias susidūrimo metu patirtos žalos nuotraukas. Įrašytiems vaizdo duomenims išsaugoti naudojama į komplektą įeinanti microSD™ kortelė. Arba naudokite mūsų nemokamą VIRB® programėlę Jūsų išmaniąjame įrenginyje vaizdo įrašų peržiūrai.

 

Naujoviškos pranešimų funkcijos vairuotojui

Garmin DriveAssist funkcijos naudojančos integruotos vaizdo kameros duomenis didina vairuotojo dėmesingumą ir palengvina orientavimąsi kelyje. Jei Jūsų automobilis sustoja sankryžoje arba eismo spūstyje, įspėjimas „Pirmyn“ praneša apie tai, kad transporto priemonės prieš jus jau pradėjo judėti. Įspėjimo apie susidūrimą su kliūtimi iš priekio5 funkcija suaktyvinama tada, kai laikotės pernelyg mažo atstumo iki priešais jus esančios transporto priemonės. O jeigu iškrypstate iš kelio arba išvažiuojate į priešpriešinio eismo juostą, pateikiamas išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimas5. Galėsite pamiršti ir sunkiai įskaitomus namų numerius su Garmin Real Vision™ funkcija. Kai priartėjate prie pasirinkto kelionės tikslo, navigacijos įrenginio ekrane įjungiamas kameros vaizdas ir rodoma aiški rodyklė, nurodanti, kur važiuoti toliau.

 

Tiesioginės paslaugos Jūsų DriveAssist įrenginiui

Sutaupykite laiko eismo spūstyse pasirinkus alternatyvų maršrutą arba visiškai išvenkite spūsčių. O su tiesioginių paslaugų informacija, praleiskite mažiau laiko ieškant laisvos parkavimo vietos. Kad išnaudotumėte eismo spūsčių informacinius pranešimus, laiką taupančio alternatyvaus maršruto paiešką, bei naujausius orų prognozių pranešimus - atsisiųskite nemokamą Smartphone Link programėlę, kuri susies Jūsų Garmin DriveAssist įrenginį su Jūsų išmaniuoju telefonu. Įrenginyje matant parkavimo kainas bei laisvų vietų tendencijas viešose parkavimo vietose, atsikratysite parkavimo vietos paieškos streso Jums artėjant prie savo galutinio tikslo. Su Smartphone Link programėle taip pat galėsite išnaudoti LiveTrack2 funkciją, kuri leis vairuotojams dalintis savo kelionės informacija, tad draugai bei artimieji galės matyti kokioje vietoje Jūs esate, keliaujant po miestą ar ilgesnėse kelionėse.

 

Platus išmaniųjų funkcijų spektras

Susiejus išmanujį telefoną kartu su Garmin DriveAssist įrenginiu Bluetooth ryšiu, gausite puikių savybių kurios leis išlaikyti ryšį, rankų nepatraukiant nuo vairo. Atlikite skambučius su laisvų rankų įranga bei matykite įvairius išmaniuosius pranešimus6 savo DriveAssist įrenginio ekrane. Visa tai reiškia, kad Jūs galėsite matyti ir atsiliepti į įeinančius skambučius, perskaityti trumpąsias žinutes bei matyti kalendoriaus priminimus, net neprisiliečiant prie savo išmaniojo telefono.

 

Valdykite balsu

Reikalingi nurodymai? Tiesiog tarkite žodį. Garmin DriveAssist įrenginys turi valdymą balsu, kuris atsiliepia į Jūsų komandas ir tuomet pradės naviguoti ten, kur norite nuvykti.

 

Lengvi atnaujinimai Wi-Fi ryšiu

Su naująją Garmin DriveAssist serija, žemėlapių ir programinės įrangos atnaujinimai bus lengvesni negu niekada ankščiau, naudojant belaidį Wi-Fi ryšį. Kai atnaujinimas bus prieinamas bei įrenginys bus susietas su namų Wi-Fi tinklu, ekrane automatiškai atsiras pranešimas apie galimą atnaujinimą. Tuomet bus metas prijungti įrenginį prie krovimo lizdo ir įrenginiui besikraunant palaukti kol jis atsiųs atnaujinimus Wi-Fi ryšiu. O tuomet Jūs būsite pasiruošę keliauti iš naujo.

 

Įspėjimai vairuotojams: Žinokite savo aplinką

Saugesniam vairavimo skatinimui bei geresniam aplinkos stebėjimui, Garmin DriveAssist įrenginiai vairuotojams suteikia informaciją apie staigius kelio vingius, greičio ribojimų pokyčius, fotoradarus, geležinkelių pervažas ir žvėrių perėjas. Papildomai, navigacinis įrenginys įspės jei važiuosite vieno eismo gatve prieš eismą bei įspės Jums artėjant prie mokyklų zonų. Matykite pranešimus apie sankryžų kameras bei fotoradarus7 bei netgi įspėjimus apie nuovargį7, t.y. po kelių valandų vairavimo be jokio ilgesnio sustojimo, Jums bus pasiūlytos galimos poilsio vietos.

 

Daugiau navigacijos iš Jūsų išmaniojo Garmin laikrodžio

Susiejus šį navigacinį įrenginį su išmaniuoju Garmin laikrodžiu (įsigyjamas atskirai), galėsite matyti navigacinius įspėjimus tiesiog ant savo riešo, Jums pastačius savo automobilį ir einant link kelionės tikslo. Laikrodyje taip pat galėsite matyti naudingus įspėjimus vairuotojui. Jums nereikės jaudintis ar rasite automobilį prigrūstoje automobilių stovėjimo aikštelėje, nes Jūsų išmanusis Garmin laikrodis parodys kryptį nuo pastatyto automobilio iki galutinio tikslo ir atvirkščiai, naudojant lengvai suprantamą kompaso stiliaus rodyklę

 

Nelaimingų įvykių pranešimai

Patekus į nemalonų eismo įvykį, būkite tikri, kad Jums svarbūs žmonės apie tai bus nedelsiant informuoti. Tiesiog pasirinkite norimus kontaktus ir jie automatiškai gaus trumpąją žinutę4 apie Jus ištikusį nelaimingą įvykį, nebent Jūs atšauksite įspėjimą apie žinučių išsiuntimą. Trumpojoje žinutėje taip pat bus žemėlapio nuoroda, kuri parodys kur būtent įvyko nelaimingas atsitikimas.

 

Įamžinkite kelionę su Travelapse™

Sukurkite įdomų, Jūsų kelionę atspindintį vaizdo klipą naudodamiesi įrenginyje integruotu vaizdo registratoriumi. Travelapse įmažins Jūsų kelionių vaizdingiausias akimirkas, o su nemokama VIRB programėle Jūsų išmaniąjame įrenginyje galėsite sukurti trumpą, kelionę atspindintį vaizdo klipą. O tuomet, visa tuo pasidalinkite socialiniuose tinkluose bei patirkite tuos pačius nuotykius iš naujo.

 

Kelionės nuo šiol bus daug įdomesnės su TripAdvisor

Puiku kai kažkas nukreipia reikiama kryptimi nežinomoje vietovėje. Būtent dėl šios priežasties mes pristatome TripAdvisor kelionių duomenis Garmin DriveAssist įrenginiuose. Matykite lankytinų objektų (POI) įvertinimus viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams esantiems pakeliui arba netoli galutinio kelionės tikslo. Didžiausias kelionių portalas pasaulyje Jūsų automobilyje, mes padedame Jums surasti vietas, kurios pavers visą Jūsų kelionę, galutinio tikslo dalimi. Taip pat atraskite naujas vietas su įdiegta kelionės planavimo priemone, kuri suteiks Jūsų kelionei daugiau nuotykių su įdomiomis lankytinomis vietomis, kelionės metu.

 

Naudingi nukreipimai su Garmin Real Directions™

Posūkių įspėjimai sukurti iš naujo su Garmin Real Directions. Ši sistema apie artėjančius  posūkius įspėja naudojant lengvai atpažįstamus pastatus, orientyrus ir šviesoforus kartu su garsiniais gatvių pavadinimų įspėjimais, Jums suteikiant nurodymus, lyg keleivio sėdynėje sėdėtų geriausias Jūsų draugas. Nebereikės daugiau vairuojant žvalgytis į gatvių pavadinimus, tiesiog klausykitės ką Garmin Real Directions Jums pasakys, “Pasukite į kairę už degalinės” arba “Pasukite į dešinę už raudono pastato”. Keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta.

 

Prijunkite papildomą kamerą

Prie Garmin DriveAssist galite prijungti atbulinės eigos kamerą BC™ 30 (parduodama atskirai, montavimo darbus rekomenduojama pavesti profesionalams). Jei prijungsite šią kamerą, važiuodami atbulomis galėsite lengvai matyti už automobilio esančias kitas transporto priemones, pėsčiuosius ir kitas kliūtis – tiesiog savo Garmin DriveAssist įrenginio ekrane.

 

Aukštos kokybės žemėlapiai

Žemėlapio duomenų kokybė gali visiškai nulemti tai, ar rasite kelionės tikslą, ar pasiklysite. Su kokybiškais HERE žemėlapiais, Jūsų Garmin įrenginys gali teikti Jums reikiamą informaciją tada, kai jos labiausiai reikia. Taip išvengsite prastovų ir mažiau laiko praleisite automobilyje.

 

Taikomos Lifetime Maps sąlygos

2 Kad gautumėte tiesioginės informacijos duomenis, privalote atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Gali būti vartojami mobilieji interneto duomenys.

Parkavimo informacija prieinama daugumai miesto centrų. Platesnei informacijai apsilankykite parkopedia.com

Reikalingas išmanusis telefonas su belaidžiu Bluetooth ryšiu (įsigyjamas atskirai)

Tam tikros sąlygos gali neleisti įspėjimų funkcijoms veikti tinkamai. Žiūrėkite daugiau - Čia.

6 Kad gautumėte išmaniuosius pranešimus navigacinio įrenginio ekrane, privalote atsisiųsti nemokamą Smartphone Link programėlę. Gali būti vartojami mobilieji interneto duomenys.

Įspėjimai apie sankryžų kameras bei fotoradarus kai kuriose šalyse negalimi

Įspėjimai apie nuovargį suaktyvinami po ilgai trunkančio važiavimo be sustojimų,

HERE TripAdvisor Foursquare  Bluetooth

 

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 14.0 x 8.4 x 2.1 cm (2.6 cm, įskaitant registratorių)
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 11.1 x 6.3 cm; 12.7 cm įstrižainė (5")
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 480 x 272 taškai
Ekrano tipas: Lietimui jautrus, capacitive, multi-touch ekranas, spalvotas WVGA TFT ekranas su balta fonine šviesa
Svoris: 191.4 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: iki 30 min
Didelio jautrumo imtuvas: Taip (GPS)
Neperšlampamas: Ne

Kortelės lizdas ir atmintis

Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Taip
Žemėlapių padengimas: Europa
Žemėlapių atnaujinimai visam naudojimo laikotarpiui: Taip
nüMaps garantija: Taip
3-D reljefo vaizdas: Ne
3-D pastatų ir objektų vaizdas: Ne
Vidinė atmintis: Taip
Atminties kortelės lizdas: microSD (4 GB komplekte); max: 32 GB. Rekomenduojama naudoti 10 klasės MicroSD arba MicroSDHC korteles
Išsaugomų vietovių skaičius: 1000

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:
Funkcijos

Informaciniai garsiniai pranešimai: Taip
Gatvių pavadinimų įvardinimas: Taip (su Garmin Real Directions™)
Valdymas balsu (prietaiso valdymas balso komandomis): Taip
Foursquare lankytinos vietos (POI): Taip
TripAdvisor lankytinos vietos (POI): Taip
Eismo spūsčių informacija (maršrutų informacija priklauso nuo imtuvo ir prenumeratos): Taip
Eismo spūsčių informacijos atnaujinimai visam naudojimo laikotarpiui: Taip
Eismo spūsčių informacijos tipas: Garmin realaus laiko eismo spūsčių informacija su išmaniojo telefono Smartphone Link programėle
Eismo juostos parinkimo asistentas (parodo reikalingą eismo juostą): Taip
Sankryžos vaizdas (ties sankryža su galiojančiais kelio ženklais): Taip
Kelių vengimas (žvyrkelių, mokamų kelių ir pan.): Taip
Bluetooth® belaidė technologija:
Užsisakyti

UAB "IT MEDIA" © 2010-2018