Garmin MONTERRA

Garmin MONTERRA
Garmin MONTERRA
Firma: Garmin
Prekės kodas: montera
Prekė sandėlyje: Nėra
Kaina: 669.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

GPS Navigacija kartu su Android™

  • 4” colių dvigubos orentacijos, gerai matomas saulėje, mineralinio stiklo ekranas su liečiamu ekranu
  • Android operacinė sistema – atsisiųskite ir naudokite savo mėgstamas programėles iš Google Play™
  • Didelio jautrumo GPS imtuvas veikiantis tiek su GPS tiek su GLONASS palydovais
  • Specialiai sukurta dvigubo maitinimo sistema išvykoms lauke, akumuliatoriai arba 3 AA tipo baterijos, kas leidžia pasiekti iki 22 valandų veikimo laiko
  • 8 megapikselių kamera su automatiniu fokusavimu ir 1080p HD filmavimu kartu su vietos fiksavimu (geotagging), LED blykstė
  • Tvirtas korpusas sukurtas darbui lauke įvairiomis sąlygomis

Monterra
 

Monterra yra pirmas Garmin GPS imtuvas su integruotu Wi-Fi ir Android operacine sistema. Monterroje integruota lanksti ir patikima Android OS kartu su daugybe funkcijų bei tvirtu nešiojamu GPS imtuvu.  Imtuvas suteikia lauke dirbantiems specialistams arba mėgėjams galimybę pritaikyti prietaisą pagal savo profesinius ar asmeninius poreikius ir dirbti su juo bet kokioje aplinkoje.

Puikus ekrano vaizdas bet kokiomis sąlygomis

Monterra turi optimizuotą lauko sąlygom didelio patvarumo mineralinio stiklo ekraną. Šis šviesą atspindintis ekranas išnaudoja saulės galią tam, kad pateikti ryškų vaizdą net esant tiesioginiems saulės spinduliams. Tai tausoja baterijų energiją dieną, todėl kad LED pašvietimas naudojamas tik esant blogam apšvietimui.

Android programėlės

Android operacinė sistema suteikia vartotojams prieigą prie savo mėgstamų Android programėlių skirtų patirti nuotykiams lauko salygomis. Programėles galima atsisiųsti iš Google Play Store tiesiogiai į Monterrą. Vartotojai taip pat gali rasti ir profesionalių programėlių darbui laukuose. Viena iš populiaresnių programėlių PeakFinder Alps, kuri yra jau įdiegta į prietaisą, parodo kalnų esančių šalia jūsų pavadinimus ir aukščius .

PeakFinder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Padvigubinkite jūsų galią

Moderni dviguba Monterra baterijų sistema specialiai sukurta kad prailginti prietaiso darbo laiką išvykose. Jūs galite bet kada ir lengvai pasikeisti esamus ličio akumuliatorius į standartines AA tipo baterijas. Tai leidžia Monterra dirbti iki 22 valandų nuo vieno akumuliatorių pakrovimo.

Gaukite tikslią padėtį

Monterroje įdiegta didelio jautrumo dviejų dažnių GPS imtuvas, kuris leidžia vienu metu gaudyti tiek GPS tiek GLONASS palydovus, tai leidžia žymiai greičiau užfiksuoti palydovus net tada, kai esate kalnuose ar tankiame miške. Tam kad padidinti pozicijos tikslumą galite naudotis 3-ašių kompasą kartu su akselerometru, tai padeda tiksliau parodyti judėjimo kryptį kai stovite ar judate įvairiu kampu. Sukalibruotas barometrinis akštimatis tiksliau parodys aukščio pokyčius, taip pat jis gali sekti slėgio pokyčius ir tai gali padėti numatant aplinkos oro pokyčius. Įdiegtas ultravioletinių spindulių daviklis parodys esamą saulės spindulių poveikį, tai padės išvengti saulės spindulių poveikio esant didesniame aukštyje.

Monterra RF
 

Kokybiškos nuotraukos ir garsas

Monterra turi integruotą 8 megapikselių kamerą su automatiniu fokusavimu, kuri leis padaryti ryškias nuotraukas su pozicijos įrašu. Kamera taip pat gali filmuoti 1080p HD raiška bei turi LED blykstę. Nuotraukas galima lengvai nukrauti į kompiuterį ir dalintis su draugais naudojantis Garmin Adventures. Monterra jau turi pakankamai vidinės atminties, kurią galima praplėsti su papildoma microSD™ kortele net iki 64 GB papildomos atminties. Monterra taip pat turi integruotą FM radijo imtuvą kurį galima klausyti su ausinėmis.

Dalinimasis belaidžiu ryšiu

Wi-Fi, ANT+™, Bluetooth® ir NFC, leidžia Monterrai dalintis savo duomenimis, žemėlapiais, kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir geocache taškais iki 50 kartų greičiau su kitais suderinamais įrenginiais. Taip pat jūs galite dalintis dideliais failais tokiais kaip fotografijos ir kiti duomenys naudodami BaseCamp™ programą arba atsisiųsdami juos tiesiai į kompiuterį.

Pridėkite žemėlapius

Pridėti papildomus Garmin žemėlapius yra labai lengva. Atsisiųskite BirdsEye ir keliaukite. Pridėkite bet kokius Garmin TOPO arba kitokius GIS pagrindu sukurtus žemėlapius.

Užsikraukite milijonus Geocache taškų

Daugiau jokių išrinkimų, pasirinkimų ar planavimo, tiesiog atsisiųskite juos visus. Monterra gali saugoti savyje milijonus geocache taškų. Atsisiųskite bet kokį tašką iš OpenCaching.com. Užsikraukite taškus iš GSAK arba naudokitės mėgiama Android programėle. Visos popierinių slėptuvių galimybės dabar pasiekiamos prietaise. Skaitykite pilnus aprašymus, patarimus ir ataskaitas. Žiūrėkite taškų nuotraukas. Grupuokite taškus pagal, dydį, aplinką, sudėtingumą. Junkitės prie chirp™ pažymėtų taškų.

Monterra LF

3D žemėlapių sujungimas

Monterra turi unikalią galimybę dirbti su žemėlapiais trimačiu režimu, tai leidžia sujungti 2 žemėlapius - tokius kaip Topo, bazinis žemėlapis arba BirdsEye, tada matyti juos trimatėje erdvėje su matomomis "tekstūromis", tokiomis kaip kalnai, slėniai, ežėrai ir miškai. Pavyzdžiui, sujungiant BirdsEye su trimačiu reljefu esančiu baziniame žemėlapyje, tuomet galite didinti, mažinti, stumdyti ir vartyti jį naudojant kelių taškų liečiamą ekraną.

Planuokite sekančią kelionę

Paruoškite sekantį nuotykį su BaseCamp, programa, kuri leidžia peržiūrėti ir dirbti su žemėlapiais, kelionės taškais, maršrutais ir pėdsakais. Ši nemokama programa leis jums sukurti naujus nuotykius (Garmin Adventures) su kuriais jūs galėsite dalintis tarp draugų, šeimos ar kitais keliautojais. BaseCamp gali atvaizduoti topografinį žemėlapį 2-D arba 3-D režimais kompiuterio ekrane, įskaitant reljefo linijas ir aukščio profilius. Ji taip pat gali nusiųsti į prietaisą aukštos kokybės rastrinius žemėlapius, kuriuos jūs galite nusipirkę BirdsEye Select arba Birdseye Satellite Imagery.

Keliaukite bet kur

Suderinamas su bet kokiu tvirtinimo elementu, Monterra yra sukurtas naudoti automobilyje, keturratyje, laive ar tiesiog jūsų rankoje. Naudokite automobilinį tvirtinimą tam kad gautumėte pranešimus balsu apie artėjančius posūkius arba sustiprintus tvirtinimus kad naudoti prietaisą ant motociklo ar keturračio.

LakeVü HD WAAS enabled Geocaching ready Waterproof ANT

 
Savybės
Baterija Li-on akum. arba 3 AA
 
Baterijų darbo laikas iki 16 val (su li-on akum.); iki 22 val. (su AA akum.)
 
Medžioklės-žvejybos kalkuliatorius yra
 
PC kabelis yra
 
Saulės-mėnulio kalendorius yra
 
DCS integruota
 
Vidinė atmintis, MB 6 Gb
 
Žemėlapis Europos topografinis žemėlapis + Europos TOPO žemėlapis
 
Foto kamera yra
 
Bevielis duom.perdavimas yra
 
Wi-Fi yra
 
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryje yra
 
Nuotraukų peržiūra yra
 
Orientuotas į geocachingą taip
 
Jungtis USB
 
Neskęstantis vandenyje ne
 
Lietuviškas meniu nėra
 
WAAS/EGNOS yra
 
Papild. GPS antenos jungtis yra
 
NMEA įėjimas/išėjimas yra
 
Atsparumas vandeniui IPX7
 
Ekrano tipas TFT, touchscreen, dual-orientation
 
Ekrano dydis, mm 51 x 89
 
Ekrano raiška, pix 272 x 480
 
Maršruto taškai (waypoints) 4000
 
Išsaugoti maršrutai/taškai 200
 
Automatinis maršrutizavimas yra
 
Automatinis tarp. taškų rūšiavimas yra
 
Garsiniai perspėjimo signalai yra
 
Ploto skaičiavimas yra
 
TracBack™ Funkcija yra
 
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
 
Duomenų kortelė microSD
 
Barometrinis aukštimatis yra
 
Dydis, mm 75 x 150 x 36
 
Svoris, g 331
 
Elektroninis kompasas yra

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: