Garmin Chronos su Hibridine Titanine apyranke

Garmin Chronos su Hibridine Titanine apyranke
Garmin Chronos su Hibridine Titanine apyranke Garmin Chronos su Hibridine Titanine apyranke Garmin Chronos su Hibridine Titanine apyranke
Firma: Garmin
Prekės kodas: 010-01957-01
Prekė sandėlyje: Taip
Kaina: 1,299.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Rafinuotas GPS laikrodis, atletams bei nuotykių ieškotojams

  • Naujos kartos funkcionalusis laikrodis atletams ir nuotykių ieškotojams su autentiškomis savybėmis
  • Klasikinio stiliaus aukštos kokybės GPS laikrodis su tvirtu metaliniu korpusu ir safyriniu stiklu
  • Inovatyvi Elevate™ optinė širdies ritmo matavimo technologija su daugybe režimų įvairioms sporto šakoms: bėgimas, dviračių sportas, plaukimas, slidinėjimas, golfas ir kiti
  • Kokybiška ir patikima navigacija su GPS/GLONASS, pažangiu barometriniu aukštimačiu, 3D kompasu ir garsiąja navigacine Garmin patirtimi
  • Išmanioji sąsaja telefono pranešimams, personalizuojamiems laikrodžio ciferblatams bei Connect IQ™ programėlėms gauti
  • 1.2” dydžio nuolat veikiantis, įskaitomas net ir plieskiant saulei Garmin Chroma ekranas su 1 savaitės veikimo trukme išmaniąjame režime

At a Glance

Sukurtas iš Premium klasės medžiagų išlaikant tradicinę laikrodžio pagaminimo kokybę -  fēnix Chronos yra pirmasis Garmin laikrodis, susiejantis patvarų metalinį korpusą su integruota metaline EXO™ antena, patikimam GPS signalui gauti naviguojant bei sportuojant. Jis susieja tradicinį, klasikinio laikrodžio dizainą su tvirta pagamino kokybe ir autentiškomis 21 amžiaus technologijomis: optinis Elevate™ širdies ritmo matavimo įrenginys, sekantis Jūsų pulsą nuo riešo, sportiniai režimai bėgimui, plaukimui ir ne tik, pažangi treniruočių informacija ištvermės sportui bei Garmin kokybės navigacinės savybės ir išmanieji pranešimai. Aukščiausios klasės savybės susilieja su rafinuotu dizainu ypač pažangiame laikrodžio kūrinyje, kuris dera prie Jūs stiliaus, bet kurioje vietoje ir bet kada.

 

Elegantiškas stilius susilieja su tvirtomis savybėmis

fēnix Chronos turi 3 skiriamuosius stilius: plieninį su senovinio stiliaus odiniu dirželiu, plieninį su raižyta nerūdijančio plieno apyranke ir titaninį su raižyta titanine hibridine apyranke. Kiekvienas laikrodis yra pagamintas skiriant didžiausią dėmesį detalėms, laikrodžio medžiagų kokybei ir laikrodžio užbaigimui su rafinuotu paviršiaus apdorojimu. Visi laikrodžiai turi pažangiausias technologijas: GPS ir GLONASS palydovinius imtuvus, papildomus sportinius ir navigavimo jutiklius, aktyviam poilsiui pritaikytą spalvotą Chroma™ ekraną bei išmaniąją sąsają. Kaip naujos kartos laikrodis, fēnix Chronos turi platų funkcijų pasirinkimą, kurios gali tikrai praversti nuotykių ieškotojams ir sportininkams. Išmanus baterijos taupymo režimas suteiks puikią autonomiją: iki 25 val. UltraTrac™ GPS režime, iki 13 val. GPS režime ir iki 1 savaitės išmaniąjame režime (priklausomai nuo nustatymų). Prisijunkite prie Connect IQ™ parduotuvės, platesniam pritaikymui su papildomais laikrodžio ciferblatais ir atsisiunčiamomis sportinėmis programėlėmis.

 

fēnix Chronos - Plieninis Laikrodis su Senovinio Stiliaus Odiniu Dirželiu

Su tvirtu, raižytu 316L klasės nerūdijančio plieno korpusu ir raižytu nerūdijančiu plieno 49 mm ekrano krašteliu, šis modelis turi 24 val. ženklinimą GMT laiko informacijos stebėjimui, visiškai integruotą EXO™ anteną GPS + GLONASS vietovės nustatymui ir yra atsparus vandeniui iki 10 ATM (100 metrų)2. Laikrodžio stikliukas yra pagamintas iš įbrėžimams atsparaus safyro kristalo. Šis modelis turi rudos spalvos, senovinio stiliaus odinį dirželį su ranka siuvinėtomis kontrastinėmis siūlėmis ir nubuko vidiniu pamušalu. Greito nuėmimo mechanizmas, lengvam ir greitam dirželių pakeitimui, be jokių įrankių. Laikrodžio komplektacijoje yra papildomas juodas silikoninis dirželis, su greito nuėmimo mechanizmu.

fēnix Chronos - Plieninis Laikrodis su Raižyta Nerūdijančio Plieno Apyranke

Šis modelis turi tvirtą ir vientisą 316L klasės, raižytą nerūdijančio plieno korpusą su raižytu nerūdijančio plieno 49 mm ekrano krašteliu ir tachometro skale. Visiškai integruota EXO™ antena GPS + GLONASS vietovės nustatymui - atsparumas vandeniui iki 10 ATM (100 metrų)2. Laikrodžio stikliukas yra pagamintas iš įbrėžimams atsparaus safyro kristalo. Šis modelis turi nerūdijančio plieno apyrankę su tarpusavyje surištomis grandinėlėmis, o apyrankė gali būti lengvai nuiimta ir pakeista dėka greito nuėmimo mechanizmu. Be to, laikrodžio komplektacijoje yra papildomas juodas silikoninis dirželis, su greitu nuėmimo mechanizmu.

fēnix Chronos - Titaninis Laikrodis su Raižyta Hibridine Titanine Apyranke

Aukščiausios klasės modelis turi lengvą, tačiau tvirtą, iškaltą 2 - kategorijos titano korpusą su raižytu titaniniu 49 mm ekrano krašteliu ir tacheometro skale. Visiškai integruota EXO™ antena GPS + GLONASS vietovės nustatymui - atsparumas vandeniui iki 10 ATM (100 metrų)2. Laikrodžio stikliukas yra pagamintas iš įbrėžimams atsparaus safyro kristalo. Titaninė laikrodžio versija turi unikalią raižytą titaninę apyrankę su individualiai išraižytomis ir nukaltomis grandinėlėmis, kurių vidus yra padengtas juodu elastomeru, taip apyrankė tampa itin stipri, tačiau ypač lengva ir patogi dėvėti ant riešo. Apyrankė turi greito nuėmimo mechanizmą. Laikrodžio komplektacijoje yra papildomas juodas silikoninis dirželis, su greito nuėmimo mechanizmu.

 

Garmin - Patirtis kuri yra vertinama

Žmonės pasitiki Garmin produktais dėl jų sėkmės ir jie patiki savo gyvenimą technologijoms kiekvieną dieną, įvairiose rinkose: žvejyboje ir laivyboje, sporte ar poilsiaujant gamtoje. Dėl gilios patirties ir didelio noro kurti kokybiškas inovacijas, visa tai leidžia Garmin susieti pažangiausias veiklos stebėjimo technologijas su tradicinės kokybės, klasikinių laikrodžių rinka, sukurti reikšmingą ir autentišką modernų laikrodį - fēnix Chronos.

 

Jūsų partneris visoms sportinėms veikloms

Su GPS/GLONASS imtuvų pagalba bei įvairiais jutikliais, fēnix Chronos gali sekti ir matuoti veiklos informaciją, tai gali būti: laikas, atstumas, greitis, vidutinis greitis, pakilimas, nusileidimas virš jūros lygio ir kita. Ši informacija gali būti naudojama efektyvesnėms treniruotėms ir išsamiai treniruočių analizei, atlikus treniruotę. Kad galėtumėte atrasti dar daugiau nuotykių, fēnix Chronos palaiko platų sporto profilių ir funkcijų pasirinkimą: bėgimą, plaukimą, dviračių sportą, triatloną, plaukimą - bėgimą, bėgimą gamtoje, žygius, kopimą ir lipimą į kalnus, slidinėjimą, treniruotes patalpose, irklavimą, irklentes, lygūmų slidinėjimą ir daugybę kitų veiklų. Plaukimo režime, laikrodis palaiko plaukimą tiek uždaruose, tiek atviruose vandenyse, seka nuplauktą atstumą, yrių skaičių ir jų efektyvumą. Kalnų slidinėjimo/snieglenčių režimas parodys greitį, atstumą, vertikalų nusileidimą ir automatinį nusileidimų skaičiavimą. Golfo režime matysite atstumą iki golfo lauko priekio, galo ir vidurio, smūgius iš arti. Galėsite atsisiųsti daugiau nei 40,000 nemokamų golfo aikštynų iš Garmin Connect.

 

Pulsas nuo Jūsų riešo

fēnix Chronos Elevate™ optinė širdies ritmo matavimo technologija1, leidžia patogiai stebėti pulsą nuo Jūsų riešo, nenaudojant jokio širdies ritmo matavimo diržo. Visa tai suteiks maksimalų lankstumą Jūsų treniruočių planui, nes galėsite užsiimti sportine veikla ir stebėti save, kada tik norėsite. Tuo pačiu metu, galėsite stebėti savo pulsą nuolatos, taip galėsite geriau įvertinti savo atsigavimo laikotarpį ir stebėti aktyvias akimirkas, visos dienos metu.

 

 

Pažangi treniruočių informacija

Ambicingiems atletams, fēnix Chronos savyje turi papildomą treniruočių informacijos rinkinį, kuris leis Jums geriau suprasti savo bėgimo efektyvumą, stebint žingsnių dažnį ir ilgį. Taip pat galėsite matyti savo VO2Max įvertinimą, sportinę būseną. Finišo laiko prognozavimo funkcija parodys kada pasieksite finišą bėgdami 5 kilometrų ar kito atstumo distanciją, o poilsio patarėjo funkcija patars kiek laiko turėtumėte ilsėtis, prabėgus ar pravažiavus dviračiu. VO2Max nustatymo funkcija išanalizuos Jūsų informaciją: bėgimo greitį, širdies dūžius per minutę ir širdies ritmo dūžių pokyčius, nustatant maksimalų suvartojamą deguonies kiekį per vieną minutę. O papildomai susiejus širdies ritmo matavimo diržą, Chronos galės suteikti dar daugiau išsamios informacijos - galėsite aiškiai matyti kaip efektyviai bėgate. Pažangi fiziologinė treniruočių informacija atletams leis matytii visą reikalingą informaciją, kurios jiems gali prireikti. Pavyzdžiui, nustatant laktato slenkstį, galėsite tiksliau nustatyti treniruočių zonas, o atlikę savo streso įvertinimą, galėsite pasirinkti reikiamą sekančios treniruotės intensyvumą. Išsamesniam veiklos stebėjimui Fēnix Chronos dar gali susisieti su papildomais ANT+ jutikliais: Vector™ galios matuokliu dviratininkams, dviračio greičio ir pedalažo jutikliais. Būkite tikri, kad su fēnix Chronos pažangia treniruočių informacija gausite kurkas daugiau naudos iš savo treniruočių.

 

Prisijunkite prie geriausių atletų

Garmin Connect™ yra ta vieta, kurioje Jums tikrai reikia būti. Sportininkai iš viso pasaulio naudoja šią sportinę bendruomenę, kad planuotų, saugotų, analizuotų ir dalintųsi savo aktyvia veikla. Kai fēnix Chronos susisies su išmaniuoju telefonu, Garmin Connect Mobile programėlė automatiškai perkels naujausią veiklos informaciją. Garmin Connect bendruomenėje taip pat galėsite analizuoti savo treniruočių informaciją, kad geriau suprastumėte savo progresą bei galėsite pasidalinti savo treniruotėmis su kitais vartotojais arba netgi rungtyniauti su jais, naudojant virtualius iššūkius. Su Garmin Connect galėsite dalintis veiklų informacija socialiniuose tinkluose ar pakviesti kitus sekti Jūsų veiklą internetu su LiveTrack™ tiesiogine sekimo funkcija.

 

Užtikrinta navigacija bet kokioje aplinkoje

fēnix Chronos suteikia išsamią navigaciją ir veiklos sekimą, kad padėtų Jums keliauti pramintais ir nepramintais keliais su GPS/GLONASS ir ABC (aukštimatis, barometras, kompasas) jutiklių teikiamomis galimybėmis. GPS technologija leis Jums nustatyti savo būvimo vietą bei įrašyti keliavimo istorijos maršrutą, kad vėliau galėtumėte peržiūrėti kur nukeliavote, pamatyti nukeliautą atstumą bei palyginti judėjimo greitį su laiku. Įrašytas „gyvatėlės“ vaizdas būna panaudotas su svarbia saugumo savybe - TracBack®, kuri leis grįžti į savo pradinę vietovę, tuo pačiu keliu kaip ir atėjote. Su GPS taip pat galėsite pažymėti vietoves, kaip kontrolės punktus, gelbėjimo namelius, palikto automobilio vieta ar kitas svarbias vietas. Integruotas elektroninis 3-ašių kompasas leis saugiai orientuotis, net ir stovint vietoje.

Dauguma veiklų gamtoje reikalauja tikslios pakilimo informacijos, dėl to fēnix Chronos turi puikiai veikiantį barometrinį aukštimatį. Įprastai, barometrinis aukštimatis reikalauja kalibracijos - fēnix Chronos turi automatinę kalibracijos funkciją, kuri naudojant GPS imtuvą automatiškai sukalibruoja pakilimo informaciją, tad Jūs užsiiminėdami savo mėgstama veikla galėsite būti tikri, kad pakilimo informacija bus tiksli. Barometras taip pat nuolatos stebės oro slėgio pokyčius, kas leis Jums nuspėti ateinančius orus ar informuos apie artėjančią audrą. Tiksliai oro temperatūros informacijai stebėti - galite susieti Chronos su papildomu belaidžiu tempe™ temperatūros jutikliu.

 

Išmanus ir palaikantis ryšį

fēnix Chronos yra vertingas ryšį palaikantis įrenginys - jis turi išmaniųjų telefono pranešimų funkciją, kuri leis Jums matyti pranešimus apie naujus el. pašto laiškus, trumpąsias SMS žinutes, įeinančius skambučius ar socialinių tinklų pranešimus iš Jūsų mobiliojo ryšio telefono ant Jūsų riešo, nesvarbu vaikščiojate gamtoje, žaidžiate golfą ar tiesiog sėdite prie savo darbo stalo. Laikrodis priima žinutes iš Jūsų palaikomo išmaniojo telefono3 ir jas parodo Jūsų laikrodžio ekrane - nebereikės kiekvieną kartą ištraukti telefoną iš kišenės kai sulauksite žinučių. O su Connect IQ™ galėsite personalizuoti savo fēnix Chronos su nemokamomis programėlėmis iš Connect IQ™ parduotuvės. Galėsite pasikeisti savo laikrodžio ciferblatų išvaizdą, pridėti papildomus duomenų laukelius bei atsisiųsti naujų programėlių.

 

Aktyvumo sekimo tikslumas

Žiūrėkite vandens atsparumo informaciją

Kai susietas su palaikomu išmaniuoju telefonu

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 49 x 49 x 15.0 mm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 1.2” (30.4 mm) diametras
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 218 x 218 taškai
Ekrano tipas: Garmin Chroma Display™, transflektyvaus tipo, nuolat veikiantis, spalvotas, įskaitomas saulėje, naudojantis mažai energijos
Lietimui jautrus ekranas: Ne
Safyrinis stikliukas: Taip
Svoris: Plieninis su odiniu dirželiu: 94 g; Plieninis su plienine apyranke: 186 g; Titaninis su hibridine titanine apyranke: 112 g
Baterija: Įkraunama 180 mAh ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 25 val. UltraTrac režime; iki 13 val. GPS režime; iki 1 sav. laikrodžio režime
Plūdrumas vandenyje: Ne
Didelio jautrumo GPS imtuvas: Taip
GNSS palaikymas (GPS + GLONASS): Taip
Neperšlampamas: Taip (10 ATM)
Galimybė sujungti su kompiuteriu: USB

Kortelės ir atmintis

Bazinis žemėlapis: Taip
Iš anksto įkelti, detalūs žemėlapiai: Ne
Vidinė atmintis: 32 MB, laisvos atminties: 23 MB
Išsaugotos vietovės: 1000
Maršrutai: 30
Maršrutų išsaugojimas: 100 valandų veiklos informacijos

Funkcijos

Elektroninis kompasas: Taip (3-ašių)
Barometrinis aukštimatis: Taip
Akcelerometras: Taip
Giroskopas: Ne
Termometras: Taip
Integruotas Elevate riešinis pulsometras: Taip
Wi-Fi: Ne
Bluetooth: Taip
Medžiotojo/žvejo kalendorius: Taip (su Connect IQ™ programėle)
Saulėtekio, saulėlydžio ir mėnulio fazių informacija: Taip (su Connect IQ™ programėle)
Kalkuliatorius: Taip (su Connect IQ™ programėle)
Galimybė pridėti papildomus lankytinus objektus (Custom POIs): Taip
Belaidis duomenų perdavimas į kitus įrenginius (ANT+): Taip
Suderinamas su Garmin Connect™ programine įranga: Taip
Garmin Connect Mobile palaikymas: Taip
Connect IQ palaikymas: Taip
Face-it programėlės palaikymas: Taip

Papildoma informacija

Sportinės veiklos funkcijos: Programėlės įvairioms sporto šakoms, pažangi treniruočių informacija, treniruočių nauda, fiziologiniai rodmenys ir kita
Bėgimo dinamikos informacija: Taip
Išmanieji pranešimai: Taip
Aktyvumo stebėjimo funkcija: Taip
Laikrodžio funkcija: Taip
VIRB veiksmo kameros nuotolinis valdymas: Taip
Papildoma informacija: Elevate optinis pulsometras, išmanieji pranešimai, VIRB kameros valdymas, aktyvumo sekimas, Connect IQ sąsaja, EXO antena

 

Komplektacija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: