Garmin Fenix 5 Sapphire su Metaline apyranke

Garmin Fenix 5 Sapphire su Metaline apyranke
Garmin Fenix 5 Sapphire su Metaline apyranke
Firma: Garmin
Prekės kodas: 010-01688-21
Prekė sandėlyje: Nėra
Kaina: 849.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Multisport GPS laikrodis sportui, nuotykiams gamtoje ir stiliui

 • Aukštos klasės, kompaktiškas 47 mm dydžio sportinis GPS laikrodis su Elevate™ riešiniu pulsometru1
 • Tvirto dizaino laikrodis su nerūdijančio plieno EXO tipo antena ir plieniniu korpusu
 • Sportiniai režimai visoms sportinėms veikloms ir nuotykių ieškojimui
 • Svarbiausia treniruočių informacija - mygtuko paspaudimu. Matykite treniruočių produktyvumą ir jų efektyvumą.
 • Išmaniosios savybės2 - išmanieji pranešimai, automatinė sinchronizacija su Garmin Connect™ sistema ir laikrodžio pritaikymas su nemokamais laikrodžio ciferblatais ir kitomis programėlėmis iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės.
 • Integruoti jutikliai - GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai, barometrinis aukštimatis, 3-ašių kompasas ir giroskopas.
 • fēnix 5 Sapphire versija turi įbrėžimams atsparų safyrinį stikliuką, Wi-Fi sąsają automatinei sinchronizacijai ir papildomą QuickFit™ apyrankę. O Performer bundle versija komplektacijoje turi HRM-TRI širdies ritmo matavimo diržą, bėgimo dinamikai matyti ir širdies ritmo fiksavimui plaukiant. 

 

Siekite geriausių rezultatų kiekvieną dieną. fēnix 5 Sapphire  tai mūsų aukščiausios klasės multisport GPS laikrodis, kuris turi integruotą riešinį pulsometrą1, pažangias treniruočių funkcijas ir greito nuėmimo dirželius su kuriais galėsite akimirksniu sukurti naują įvaizdį ir išeiti iš darbo vietos tiesiai į treniruotę. Kad ir kokią sportinę veiklą norėtumėte sekti, fēnix 5 Sapphire  turi visus reikalingus sportinius režimus, o su sportinės būklės duomenimis galėsite efektyviau kontroliuoti ir stebėti treniruočių progresą, be to įrenginyje galėsite matyti išmaniuosius pranešimus2.

 

Ryškus dizainas, Stulbinantis funkcionalumas

fēnix 5 Sapphire  tai kompaktiškas, 47 mm dydžio multisport laikrodis su visu pažangių treniruočių rinkiniu. fēnix 5 laikrodis turi aptakų, atletiško stiliaus dizainą kartu su aukščiausios kokybės pagaminimo kokybe, naudojant nerūdijantį plieną EXO tipo antenos rėmeliuose ir iškalto plieno korpuso nugarėlę, užtikrinant aukščiausią funkcionalumą, bet kokiose gamtos sąlygose (atsparumas vandeniui iki 100 m). fēnix 5 atitiks Jūsų estetikos ir atletikos ambicijas.

 

Nuostabus ryškumas

Nuolat veikiantis, aukštos raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas užtikrins puikų ryškumą, bet kuriuo metu. fēnix 5 Sapphire su 1.2” dydžio ekranu, naudoja transflektyvią technologiją, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas tampa dar ryškesnis stiprioje saulės šviesoje. Kad užtikrintume šio sportinio laikrodžio ilgaamžiškumą, fēnix 5 sapphire laikrodžio versijos turi aukštos kokybės, įbrėžimams atsparų safyrinį stikliuką.

 

Integruotas riešinis pulsometras

Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5 Sapphire  serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą su kuriuo galėsite stebėti savo pulsą, nedėvint širdies ritmo matavimo diržo. O su visiškai nauju, integruotu Elevate jutikliu galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija, tikslesnei ištisos dienos sudegintų kalorijų informacijai.

 

Sukurkite naują įvaizdį su greito nuėmimo dirželiais

Išsirinkite savo greito nuėmimo QuickFit dirželį, kurie gali būti pagaminti iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu sukurkite naują įvaizdį, kad ir ką veiktumėte. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir pirmyn.

fenix hr

 

Viskas ką turite žinoti apie savo treniruotes

Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti, priverčia Jus dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5 Sapphire turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

 • Treniruočių produktyvumas: Parodys kaip efektyviai treniruojatės, Jums pateikiant informaciją ar treniruotės buvo produktyvios ir ar yra daroma pažanga.
 • VO2max nustatymas: Apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamos deguonies kiekis, kurį galite suvartoti per vieną minutę, taip nurodant Jūsų bendrą sportinę būklę.
 • Treniruočių intensyvumas: Parodys ar treniruotės buvo intensyvios ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
 • Poilsio patarėjas: Pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.

Kitos pažangios savybės, kurios Jums padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, padės geriau įvertinti Jūsų sportinę būklę, važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys Jūsų geriausią finišo pasiekimo laiką 5km, 10km, pusei maratono ar maratono distancijai pagal Jūsų esamą VO2max rodiklį. Naujoji funkcija “Treniruočių efektas 2.0” kiekvienai treniruotei pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad Jūsų sunkios, didelio intensyvumo treniruotės tikrai atsiperka.

 

Pakelkite savo bėgimą į kitą lygį

Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau su Garmin bėgimo informacija. Su treniruočių funkcijomis matysite dar detalesnius fiziologinius duomenis bei pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri Jums gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Su šiais duomenimis matysite sportinės formos įvertinimą, kuri palygina jūsų esamą formą su jūsų vidutine sportine forma, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžantis su kitais atletais su tiesioginiais Strava segmentais, bei gausite įspėjimus kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir pamatyti kaip Jūsų esamas rezultatas lygiuojasi su Jūsų asmeniniu rekordu.

Pasirinkite fēnix 5 Sapphire Performer Bundle rinkinį su komplektacijoje esančiu HRM-TRI širdies ritmo matavimo diržu ir galėsite matyti papildomus duomenis iš fēnix 5 laikrodžio3. Matysite tokią informaciją kaip streso įvertinimas, kuris įvertina Jūsų streso lygį pagal tarpus tarp širdies dūžių, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą bei žemės kontakto laiką ir jo balansą, visa tai Jums padės tobulinti bėgimo techniką ir pradėti bėgti efektyviau.

 

Bėkite vertikaliai

fēnix 5 Sapphire  turi iš anksto įkeltus sportinius režimus, skirtus bėgiojantiems po laukinę gamtą. Automatinė kopimo/bėgimo funkcija užtikrins jog turėsite svarbiausią informaciją, kad ir kur bebūtumėte. Bėgant lygumomis, bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti, automatiškai pateiks bendrą pakilimo informaciją ir vertikalųjį greitį. Ultra bėgikams, fēnix 5 turi specialių režimą su kuriuo galėsite sekti bėgimą net iki 50 val., naudojantis nauju, giroskopu paremtu UltraTrac® režimu.

 

Tikras multisport talentas

Bet kokiam multisport atletui, fēnix 5 Sapphire  yra tobulas partneris. Naudokite iš anksto sukurtus režimus plaukimui - bėgimui, triatlonui ar susikurkite savo profilį, kuris atitiks Jūsų poreikius treniruočių rutinai ir varžybų dienai. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas, tiesiog mygtuko paspaudimu, taip pat fiksuojant praleistą laiką tarp perėjimų.

 

Laikrodis visoms sporto šakoms

Be bėgimo funkcijų, fēnix 5 Sapphire  laikrodis suteikia funkcionalius režimus dviračių sportui, plaukimo treniruotėms, slidinėjimui, golfui, irklenčių sportui ir irklavimui. Dviračių sporte, fēnix 5 rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes - susiejus su palaikančiu galios matuokliu. fēnix 5 Sapphire taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams. Plaukikams, įrenginys seks nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. O pasirinkus fēnix 5 Performer Bundle rinkinį su komplektacijoje esančiu HRM-TRI širdies ritmo matavimo diržu, fiksuosite širdies ritmo informaciją net ir plaukimo treniruotėse. Kalnų slidžių/snieglenčių režime matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų kiekį, visa tai tiesiog mygtuko paspaudimu. Irklavimo sporto režimuose matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi nuplauktą atstumą su vienu yriu. Golfo režime galėsite matyti atstumą iki lauko priekio, galo ir vidurio, o papildomus laukus galėsite atsisiųsti iš Garmin Connect sistemos. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis (“fairways hit” ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

 

Keliaukite po atvirąją gamtą, savo keliu

Kiekvienas fēnix 5 Sapphire  laikrodis ves saugiai pro pramintus ir laukinius takus, naudojant GPS/GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus Garmin navigacinius sprendimus kaip TracBack™, kuris parves Jus atgal tuo pačiu keliu kaip ir atkeliavote. O, kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat atlieka integruotų jutiklių automatinį kalibravimą naudojant GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, kas padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukščio informaciją, o termometras ir barometras gali būti naudojami numatyti oro sąlygų pokyčiams, matant trumpalaikius pokyčius oro slėgyje. 3-ašių kompasas užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi, net ir stovint vietoje.

 

Tiek daug būdų palaikyti ryšį

Visi fēnix 5 Sapphire  serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ar kitus įspėjimus, tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5 laikrodžio funkcija yra GroupTrack4, įrenginį susiejus Garmin Connect™ Mobile programėle galėsite matyti savo bičiulius bei jie galės matyti Jus savo Garmin įrenginyje, kai Jūs jų nebematysite. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatiniai veiklų įkėlimai į Garmin Connect sistemą, LiveTrack funkcija ir dalinimasis socialiniais tinklais, naudojantis nemokama Garmin Connect™ Mobile programėle. Visi fēnix 5 Sapphire serijos laikrodžiai turi Wi-Fi® sąsają, tad Jūsų laikrodis galės susisieti su belaidžiu tinklu ir automatiškai sinchronizuotis su Garmin Connect sistema.

 

Pritaikomos programėlės ir laikrodžių ciferblatai

fēnix 5 Sapphire  laikrodį galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis Connect IQ programėlėmis. Pakeiskite laikrodžio ciferblatą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad sukurtų stiprią partnerystę, kuri suteiktų dar daugiau vertės fēnix serijos laikrodžiams. Tokie vardai kaip: Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų, siūlo atsisiųsti jų programėles ir kitus patobulinimus, su kuriomis galėsite pritaikyti fēnix 5 Sapphire  laikrodį prie savo laisvalaikio stiliaus.

 

Nešiokite savo asmenybę ant savo riešo

Atsisiųskite nemokamą Garmin Face It™ programėlę ir savo laikrodžiui sukurkite naują ciferblatą, tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, pasirinkite nuotrauką iš savo albumo, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Nesvarbu ar tai kvapą gniaužantis vaizdas iš paskutinės kelionės ar Jūsų naujo augintinio nuotrauka, su Garmin galėsite savo laikrodžiui suteikti asmenybę, kuri yra būdinga tik tais Jums.

face it

 

1 Aktyvumo sekimo informacija

2 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

3 Susiejus su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu. Tam tikrose versijose yra komplektacijoje, kitose yra įsigyjama atskirai.

4 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 žmonių. 

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 47 x 47 x 15,5 mm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 1.2” (30,5 mm) įstrižainė
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 240 x 240 taškai
Ekrano tipas: Garmin Chroma Display™, transflektyvaus tipo, nuolat veikiantis, spalvotas, įskaitomas saulėje, naudojantis mažai energijos
Lietimui jautrus ekranas: Ne
Safyrinis stikliukas: Taip
Svoris: Su silikoniniu dirželiu - 85 g; Sapphire versija su silikoniniu dirželiu - 87 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 2 sav. laikrodžio režime (priklauso nuo nustatymų); iki 24 val. GPS režime, iki 60 val. UltraTrac režime
Plūdrumas vandenyje: Ne
Didelio jautrumo GPS imtuvas: Taip
GNSS palaikymas (GPS + GLONASS): Taip
Neperšlampamas: Taip (10 ATM)
Galimybė sujungti su kompiuteriu: USB

Kortelės ir atmintis

Bazinis žemėlapis: Taip
Iš anksto įkelti, detalūs žemėlapiai: Ne
Vidinė atmintis: 64 MB (54 MB prieinami)
Išsaugotos vietovės: 1000
Maršrutų išsaugojimas: 200 val.

Funkcijos

Elektroninis kompasas: Taip (3-ašių)
Barometrinis aukštimatis: Taip
Akcelerometras: Taip
Giroskopas: Taip
Termometras: Taip
Integruotas Elevate riešinis pulsometras: Taip
Wi-Fi: Taip
Bluetooth: Taip
Medžiotojo/žvejo kalendorius: Taip (su Connect IQ™ programėle)
Saulėtekio, saulėlydžio ir mėnulio fazių informacija: Taip (su Connect IQ™ programėle)
Kalkuliatorius: Taip (su Connect IQ™ programėle)
Galimybė pridėti papildomus lankytinus objektus (Custom POIs): Taip
Belaidis duomenų perdavimas į kitus įrenginius (ANT+): Taip
Suderinamas su Garmin Connect™ programine įranga: Taip
Garmin Connect Mobile palaikymas: Taip
Connect IQ palaikymas: Taip
Face-it programėlės palaikymas: Taip

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:
Papildoma informacija

Sportinės veiklos funkcijos: Sportiniai režimai bėgimui, dviračių sportui, vaikščiojimui, plaukimui, slidinėjimui, golfui, irklenčių sportui ir kt. veikloms
Bėgimo dinamikos informacija: Taip
Užsisakyti

UAB "IT MEDIA" © 2010-2018