Garmin Fenix 5X Slate Gray Sapphire su Juodu dirželiu

Garmin Fenix 5X Slate Gray Sapphire su Juodu dirželiu
Garmin Fenix 5X Slate Gray Sapphire su Juodu dirželiu Garmin Fenix 5X Slate Gray Sapphire su Juodu dirželiu Garmin Fenix 5X Slate Gray Sapphire su Juodu dirželiu Garmin Fenix 5X Slate Gray Sapphire su Juodu dirželiu
Firma: Garmin
Prekės kodas: 010-01733-01
Prekė sandėlyje: Nėra
Kaina: 749.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Gaukite daugiau iš savo treniruočių

 • Ultra multisport GPS laikrodis su iš anksto įkeltais, spalvotais Europos Topografiniais žemėlapiais ir papildomomis navigacinėmis savybėmis.
 • Tvirto dizaino laikrodis su plieniniu korpusu, nerūdijančio plieno EXO tipo antena ir įbrėžimams atspariu safyriniu stikliuku.
 • Sportiniai režimai visoms sportinėms veikloms ir nuotykių ieškojimui kartu su Elevate™ riešiniu pulsometru.
 • Svarbiausia treniruočių informacija - mygtuko paspaudimu. Matykite treniruočių produktyvumą ir jų efektyvumą.
 • Išmaniosios savybės2 - išmanieji pranešimai, Wi-Fi sąsaja, sinchronizacijai su Garmin Connect™ sistema ir laikrodžio pritaikymas su nemokamais laikrodžio ciferblatais ir kitomis programėlėmis iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės.
 • Integruoti jutikliai - GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai, barometrinis aukštimatis, 3-ašių kompasas ir giroskopas.

 

fēnix 5X Sapphire tai ultra multisport GPS laikrodis atletams ir nuotykių ieškotojams. Tai yra pirmasis fēnix serijos laikrodis, kuris turi spalvotą Europos rekreacinį žemėlapį, svarbiausiai navigacijai - tad galėsite pasiekti naujas vietas, būdami užtikrinti jog grįšite atgal. Taip pat turėsite naudingas funkcijas treniruotėms: Elevate™ riešinį pulsometrą2, iš anksto sukurtus sportinius režimus ir pažangias treniruočių metrikas, kurios Jums padės treniruotis efektyviau. Išmanieji pranešimaipadės palaikyti ryšį su pasauliu, o su QuickFit™ greito nuėmimo dirželiais galėsite akimirksniu sukurti naują įvaizdį, be jokių papildomų įrankių.

 

Ryškus dizainas, Stulbinantis funkcionalumas

fēnix 5X Sapphire tai aukščiausios klasės laikrodis, 51 mm dydžio korpuse su pačiomis pažangiausiomis treniruočių ir navigavimo savybėmis. fēnix 5X turi tvirtą dizainą ir aukščiausios kokybės pojūtį su nerūdijančio plieno EXO tipo antena ir kalto plieno nugarėle, taip užtikrinant geriausią vientisumą, bet kokiose sąlygose - net iki 100 metrų gylio. fēnix 5X Sapphire atitiks Jūsų estetikos ir atletikos ambicijas.

 

Spalvoti ir detalūs Europos žemėlapiai

Nesvarbu ar esate mieste ar laukinėje gamtoje, nes fēnix 5X Sapphire  laikrodyje integruoti žemėlapiai ir navigacinės savybės padės orientuotis aplinkoje ir užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi.

 • fēnix 5X Sapphire turi iš anksto įkeltus, spalvotus Europos Topografinius žemėlapius, kurie buvo pritaikyti taip, kad svarbiausią informaciją pamatytumėte vienu žvilgsniu.
 • Dviratininkams ir bėgikams, “Round-trip” funkcija parinks geriausius maršrutus, atitinkamai pagal jūsų pasirinktą atstumą, nuo namų iki namų.
 • Lengvai suprantami navigaciniai nurodymai apie artimiausius posūkius - laikrodžio ekrane.
 • “Around Me” žemėlapio režimas parodys netoliese esančias vietas, supaprastintais vaizdais, dėl to galėsite greičiau, paprasčiau ir saugiau keliauti po nepažįstamas vietoves.
 • Matykite Jums svarbią informaciją - pačiame žemėlapyje, nebereikės keisti duomenų laukelių būnant aktyvioje veikloje.
 • Su GroupTrackfunkcija galėsite matyti savo bičiulius, kai juos pamesite iš akiračio, tokiose veiklose kaip kalnų slidinėjimas. Su LiveTrack funkcija, artimieji galės sekti Jusų nuotykius realiu laiku2.

 

 

Nuostabus ryškumas

Nuolat veikiantis, aukštos raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas užtikrins puikų ryškumą, bet kuriuo metu. fēnix 5X Sapphire su 1.2” dydžio ekranu, naudoja transflektyvią technologiją, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas tampa dar ryškesnis stiprioje saulės šviesoje. Kad užtikrintume šio sportinio laikrodžio ilgaamžiškumą, fēnix 5X Sapphire laikrodžiai turi aukštos kokybės, įbrėžimams atsparų safyrinį stikliuką.

 

Integruotas riešinis pulsometras

Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5X Sapphire laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą su kuriuo galėsite stebėti savo pulsą, nedėvint širdies ritmo matavimo diržo. O su visiškai nauju, integruotu Elevate jutikliu galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija, tikslesnei ištisos dienos sudegintų kalorijų informacijai.

 

Sukurkite naują įvaizdį su greito nuėmimo dirželiais

Išsirinkite savo greito nuėmimo QuickFit dirželį, kurie gali būti pagaminti iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu sukurkite naują įvaizdį, kad ir ką veiktumėte. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir pirmyn.

fenix hr

 

Viskas ką turite žinoti apie savo treniruotes

Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti, priverčia Jus dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5X Sapphire turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

 • Treniruočių produktyvumas: Parodys kaip efektyviai treniruojatės, Jums pateikiant informaciją ar treniruotės buvo produktyvios ir ar yra daroma pažanga.
 • VO2max nustatymas: Apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamos deguonies kiekis, kurį galite suvartoti per vieną minutę, taip nurodant Jūsų bendrą sportinę būklę.
 • Treniruočių intensyvumas: Parodys ar treniruotės buvo intensyvios ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
 • Poilsio patarėjas: Pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.

 

Kitos pažangios savybės, kurios Jums padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, padės geriau įvertinti Jūsų sportinę būklę, važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys Jūsų geriausią finišo pasiekimo laiką 5km, 10km, pusei maratono ar maratono distancijai pagal Jūsų esamą VO2max rodiklį. Naujoji funkcija “Treniruočių efektas 2.0” kiekvienai treniruotei pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad Jūsų sunkios, didelio intensyvumo treniruotės tikrai atsiperka.

 

Pakelkite savo bėgimą į kitą lygį

Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau su Garmin bėgimo informacija. Su treniruočių funkcijomis matysite dar detalesnius fiziologinius duomenis bei pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri Jums gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Su šiais duomenimis matysite sportinės formos įvertinimą, kuri palygina jūsų esamą formą su jūsų vidutine sportine forma, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžantis su kitais atletais su tiesioginiais Strava segmentais, bei gausite įspėjimus kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir pamatyti kaip Jūsų esamas rezultatas lygiuojasi su Jūsų asmeniniu rekordu.

Susiejus su palaikomu širdies ritmo matavimu diržu, tokiu kaip HRM-Run™, galėsite matyti papildomus duomenis iš fēnix 5X Sapphire laikrodžio3. Matysite tokią informaciją kaip streso įvertinimas, kuris įvertina Jūsų streso lygį pagal tarpus tarp širdies dūžių, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą bei žemės kontakto laiką ir jo balansą, visa tai Jums padės tobulinti bėgimo techniką ir pradėti bėgti efektyviau.

 

Bėkite vertikaliai

fēnix 5X Sapphire turi iš anksto įkeltus sportinius režimus, skirtus bėgiojantiems po laukinę gamtą. Automatinė kopimo/bėgimo funkcija užtikrins jog turėsite svarbiausią informaciją, kad ir kur bebūtumėte. Bėgant lygumomis, bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti, automatiškai pateiks bendrą pakilimo informaciją ir vertikalųjį greitį. Ultra bėgikams, fēnix 5X Sapphire turi specialių režimą su kuriuo galėsite sekti bėgimą net iki 100 val., naudojantis nauju, giroskopu paremtu UltraTrac® režimu.

 

Tikras multisport talentas

Bet kokiam multisport atletui, fēnix 5X Sapphire yra tobulas partneris. Naudokite iš anksto sukurtus režimus plaukimui - bėgimui, triatlonui ar susikurkite savo profilį, kuris atitiks Jūsų poreikius treniruočių rutinai ir varžybų dienai. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas, tiesiog mygtuko paspaudimu, taip pat fiksuojant praleistą laiką tarp perėjimų.

 

Laikrodis visoms sporto šakoms

Be bėgimo funkcijų, fēnix 5X Sapphire  laikrodis suteikia funkcionalius režimus dviračių sportui, plaukimo treniruotėms, slidinėjimui, golfui, irklenčių sportui ir irklavimui. Dviračių sporte, fēnix 5X rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes - susiejus su palaikančiu galios matuokliu. fēnix 5X Sapphire taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams. Plaukikams, įrenginys seks nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. Kalnų slidžių/snieglenčių režime matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų kiekį, visa tai tiesiog mygtuko paspaudimu. Irklavimo sporto režimuose matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi nuplauktą atstumą su vienu yriu. Golfo režime galėsite matyti atstumą iki lauko priekio, galo ir vidurio, o papildomus laukus galėsite atsisiųsti iš Garmin Connect sistemos. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis (“fairways hit” ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

 

Keliaukite po atvirąją gamtą, savo keliu

Kiekvienas fēnix 5X Sapphire  laikrodis ves saugiai pro pramintus ir laukinius takus, naudojant GPS/GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus Garmin navigacinius sprendimus kaip TracBack™, kuris parves Jus atgal tuo pačiu keliu kaip ir atkeliavote. O, kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat atlieka integruotų jutiklių automatinį kalibravimą naudojant GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, kas padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukščio informaciją, o termometras ir barometras gali būti naudojami numatyti oro sąlygų pokyčiams, matant trumpalaikius pokyčius oro slėgyje. 3-ašių kompasas užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi, net ir stovint vietoje.

 

Tiek daug būdų palaikyti ryšį

Visi fēnix 5X Sapphire  laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ar kitus įspėjimus, tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5X Sapphire laikrodžio funkcija yra GroupTrack4, įrenginį susiejus Garmin Connect™ Mobile programėle galėsite matyti savo bičiulius bei jie galės matyti Jus savo Garmin įrenginyje, kai Jūs jų nebematysite. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatiniai veiklų įkėlimai į Garmin Connect sistemą, LiveTrack funkcija ir dalinimasis socialiniais tinklais, naudojantis nemokama Garmin Connect™ Mobile programėle. Visi fēnix 5X Sapphire laikrodžiai turi Wi-Fi® sąsają, tad Jūsų laikrodis galės susisieti su belaidžiu tinklu ir automatiškai sinchronizuotis su Garmin Connect sistema.

 

Pritaikomos programėlės ir laikrodžių ciferblatai

fēnix 5X Sapphire  laikrodį galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis Connect IQ programėlėmis. Pakeiskite laikrodžio ciferblatą, pridėkite papildomų duomenų laukelių ar naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad sukurtų stiprią partnerystę, kuri suteiktų dar daugiau vertės fēnix serijos laikrodžiams. Tokie vardai kaip: Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų, siūlo atsisiųsti jų programėles ir kitus patobulinimus, su kuriomis galėsite pritaikyti fēnix 5X Sapphire  laikrodį prie savo laisvalaikio stiliaus.

 

Nešiokite savo asmenybę ant savo riešo

Atsisiųskite nemokamą Garmin Face It™ programėlę ir savo laikrodžiui sukurkite naują ciferblatą, tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, pasirinkite nuotrauką iš savo albumo, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Nesvarbu ar tai kvapą gniaužantis vaizdas iš paskutinės kelionės ar Jūsų naujo augintinio nuotrauka, su Garmin galėsite savo laikrodžiui suteikti asmenybę, kuri yra būdinga tik tais Jums.

face it

 

1 Aktyvumo sekimo informacija

2 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

3 Susiejus su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu. Tam tikrose versijose yra komplektacijoje, kitose yra įsigyjama atskirai.

4 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 žmonių. 

 

Techninės savybės

Gamintojas                      GARMIN

Prekės ženklas
Bluetooth jungtis
Yra
WiFi
Yra (tik su Sapphire Edition)
Veikla
Aktyvumo asistentas
Bėgimas
Plaukimas
Dviračių sportas
Multisportas
Išmanūs pranešimai
Connect IQ Apps
GPS imtuvas
Yra
GLONASS palaikymas
Yra
Širdies daviklio pajungimas
Yra (optinis integruotas)
Elektroninis kompasas
Yra
Barometrinis aukštimatis
Yra
Atsparumas vandeniui
10 ATM
Papildomų žemėlapių galimybė
Yra (X modelis)
Dydis, mm
42 x 42 x 14.5 (S); 47.0 x 47.0 x 15.5 (Standard); 51 x 51 x 17.5 (X)
Svoris, g
67 (S); 85 (Standard); 98 (X)
Ekrano dydis, mm
27.94 mm (S); 30.5 mm (Standard ir X)
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
218 x 218 (S); 240 x 240 (Standard ir X)
Maršruto taškai (waypoints)
1000
Istorija
200 val.
Baterijų darbo laikas
Iki 2 savaičių laikrodžio režimu (priklausomai nuo nustatymų), iki 24 val.GPS režimu, iki 75 val. UltraTrac taupymo režimu

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: