Garmin fenix 3 Sapphire HRM

-7%
Garmin fenix 3 Sapphire HRM
Garmin fenix 3 Sapphire HRM Garmin fenix 3 Sapphire HRM Garmin fenix 3 Sapphire HRM
Prekės kodas: 010-01338-26
Prekė sandėlyje: Taip
Kaina: 625.00 € 579.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Garmin fenix 3 Sapphire Performer Bundle (HRM) bekompromisis Multi-sport GPS laikrodis

 • Įvairiakryptė nerūdijančio plieno EXO™ antena su GPS/GLONASS palydovų imtuvais, priima signalą patikimiau sudėtingose vietovėse negu tik su GPS imtuvu
 • Treniruočių savybės kaip pažangi bėgimo dinamika su vertikaliuoju svyravimu ir vertikaliuoju koeficientu, VO2Max apskaičiavimas, poilsio patarėjas ir kiti
 • Fenix 3 Sapphire su 1.2 col. dydžio Garmin Chroma™ ekranas kuris įskaitomas net ir plieskiant saulei
 • Navigavimo savybės su 3 ašių kompasu, aukštimačiu, barometru ir TracBack® funkcija
 • Išmanieji pranešimai ir papildomai atsisiunčiami duomenų laukeliai, laikrodžio ciferblatai ir sportiniai profiliai iš nemokamos Connect IQ™ programėlių parduotuvės

fēnix 3 Sapphire – tai tvirtas, galingas ir išmanus įvairių sporto šakų treniruočių GPS laikrodis. Šis laikrodis turi ne tik fizinės formos treniravimo, bet ir navigacijos gamtoje funkcijas. Todėl fēnix 3 Sapphire  tinka bet kokioms treniruotėms ir visoms varžyboms. Prijungus prie platformos „Connect IQ“ galima savo poreikiams pritaikyti laikrodžio ciferblatus, duomenų laukus, valdiklius ir aktyvios veiklos tipus. Be to, fēnix 3 Sapphire yra plonas ir lengvas, todėl tai – įvairioms sporto šakoms tinkamas GPS laikrodis, kuris nevaržys ne tik treniruotėje, bet ir naudojamas kasdien.

 

Rimtas stilius, atitinkantis griežčiausias sąlygas

fēnix 3 style

Galimi 3 solidūs fēnix 3 sapphire variantai: sidabrinis su rudos spalvos tikros odos dirželiu ir itin stipriu ir apsaugotu nuo įbrėžimų kristaliniu ekranu; Rose-Gold spalvos Fenix 3 Sapphire su balta apyranke; aukštos klasės safyro modelis su nerūdijančiojo plieno dirželiu ir safyro stikleliu. Visi laikrodžiai yra su apsauginiu nerūdijančiojo plieno apvadu ir mygtukais, specialiai sutvirtintu korpusu. Saulės šviesoje lengvai įskaitomas, didelės skyros „Chroma“ ekranas su LED pašvietimu sukonstruotas taip, kad informaciją matytumėte bet kokioje šviesoje. „fēnix 3 sapphire“ atsparumo vandeniui reitingas siekia net 100 metrų, o akumuliatoriaus energijos „UltraTrac“ režimu pakanka net 50 valandų. GPS režimu laikrodis veikia iki 16 valandų, o laikrodžio režimu – iki 3 mėnesių (tai priklauso nuo konkrečių nuostatų).

 

Išplėstinė fizinės formos metrika

Į fēnix 3 Sapphire įdiegta gausybė treniruočių funkcijų, teikiančių informaciją apie jūsų fizinę formą. Pirmoji iš jų – tai VO2 maksimumo skaičiuoklė. Jei fēnix 3 Sapphire naudojamas su pulsometru¹, šis laikrodis analizuoja įvairius duomenis, ne tik tokius kaip bėgimo greitis bet ir širdies susitraukimų dažnio pokyčius, taip apskaičiuojant didžiausią deguonies tūrį, kurį galite suvartoti per minutę. Stebėdami VO2 maksimumą galite pamatyti fizinės formos pokyčius, lyginti juos su kitais žmonėmis. Kitos fizinės formos metrikos funkcijos – tai atsistatymo patarėjas su jėgų atgavimo laikmačiu ir atsistatymo analize, lenktynių laiko nuspėjimo funkcija, kuri prognozuoja idealų finišo laiką pagal tuometinį VO2 maksimumą.

 

Bėgimo dinamikos funkcijos

fēnix 3 Sapphire turi pažangiausias „Garmin“ bėgimo laikrodžių funkcijas, teikiančias įvairius bėgimo metrikos rodiklius². Jei fēnix 3 naudojamas su širdies ritmo įrenginiu „HRM-Run“, jis rodo žingsnių dažnį, vertikalų svyravimą ir kontakto su žemės paviršiumi trukmę. Šie rodikliai vadinami bėgimo dinamika, jais vadovaujantis galima optimizuoti jėgų sąnaudas.

Bėgimo dinamikos savybės:

 • Žingsnių dažnis - žingsnių kiekis bėgant, per vieną minutę
 • Vertikalusis svyravimas - kaip stipriai „strykčiojate“ bėgdami; parodo vertikalujį liemens aukščio pokytį, apskaičiuojant kiekvieną centimetrą, kiekvienu žingsniu.
 • Žemės kontakto laikas - parodo kairės/dešinės kojos kontakto laiką su paviršiumi bėgant (procentaliai); pavyzdžiui, 53.2 su rodyklėle rodanti į kairę arba dešinę pusę.
 • Žingsnių ilgis - jūsų žingsnių ilgis, nuo vienos padėtos kojos iki kitos; matuojama metrais
 • Vertikalusis koeficientas - vertikaliojo svyravymo ir žingsnių ilgio koeficientas (pateikiamas procentais); žemesnis numeris įprastai reiškia geresnę bėgimo formą

Papildomi duomenys, nustatomi pagal jūsų širdies ritmo informaciją:

 • Streso įvertinimas: fēnix 3 įvertina jūsų širdies ritmo pokyčius stovint vietoje 3 minutėms ir pateikia apskaičiuotą streso įvertinimą nuo 1 iki 100, kuo žemesnis skaičius, tuo žemesnis stresas
 • Sportinės formos įvertinimas: Prabėgus 6-20 minučių, fēnix 3 palyginą jūsų esamą formą su jūsų vidutine sportine forma
 • Laktatės slenkstis: Išsami tempo ir širdies ritmo informacijos analizė, po kurios fēnix 3 pateikia maksimalų pastangų tašką, po kurio jūsų raumenys bus staigus nuovargis

               

Plaukimo profilis, slidinėjimo, irklavimo ir golfo rėžimai

fēnix 3 Sapphire nėra skirtas tik bėgti; specialūs funkcijų rinkiniai padeda ir plaukikams, slidininkams, snieglentininkams, irklenčių plaukikams, irkluotojams ar golfo žaidėjams. Kaip ir Garmin Swim™, fēnix 3 Sapphire fiksuoja atstumą, tempą, grybšnių kiekį ir pan. Tiesiog fēnix 3 Sapphire nurodykite baseino, kuriame plaukiate, dydį ir galite pradėti treniruotę. Įsijungę slidinėjimo rėžimą lengvai gausite greičio, atstumo duomenis ir automatinį trasų skaitiklį (bei automatiškai įjungiamą pauzę, kai naudojatės keltuvu) ir ne tik. Plaukiant irklentėmis, matysite savo yrių skaičiu, yrių dažnį ir nuplauktą atstumą per vieną yrį. Golfo rėžimas suteiks visą reikalingą informaciją apie jūsų Golfo laukus, kuriuos galima atsisiųsti iš Garmin Connect™. Be to, savo fēnix 3 galėsite naudoti kaip su pirštinėmis veikiantį ANT+® pultą, galintį valdyti VIRB X ir XE veiksmo kameras.

 

Navigacija pagal jus

fenix hr

Joks kitas laikrodis su GPS imtuvu ir ABC (aukščio matuokliu, barometru bei kompasu) neturi tiek treniruočių funkcijų bei tokio pažangaus GPS imtuvo, kaip mūsiškis. Naudodamiesi išplėstinėmis fēnix 3 Sapphire navigacijos ir sekimo galimybėmis saugiai jausitės ne tik kelyje, bet ir atkampiose vietovėse. Integruoti jutikliai teikia informacija apie kryptį, aukštį virš jūros lygio bei oro sąlygų pokyčius.

Be to, šis laikrodis fiksuoja nueitą maršrutą, kad, jei to prireiktų, galėtumėte juo sugrįžti. Jis taip pat gali žymėti aktualias vietas (pavyzdžiui, starto ar finišo liniją, trasos kontrolinius taškus, stovyklavietę, automobilį ir pan.). Su fēnix 3 Sapphire galėsite kurti maršrutus ir jų laikytis, be vargo pažymėsite iki 1 000 vietų, turėsite galimybę išsaugoti iki 10 000 tako taškų bei pagal juos keliauti.

Planuoti keliones bei dalytis nuotykiais su draugais ir šeimos nariais galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“.

 

altimeterAukštimatis, barometras ir kompasas

fēnix 3 Sapphire turi ABC jutiklius, kurie atitinkamą informaciją teikia realiuoju laiku. Integruotas aukščio matuoklis nurodo aukštį virš jūros lygio, taip suteikdamas galimybę tiksliai stebėti pakilimą ir nusileidimą, o naudojantis barometru ir stebint trumpalaikius oro slėgio pokyčius galima patikimai prognozuoti oro permainas. 3 ašių elektroninis kompasas padeda išlaikyti reikiamą kryptį tiek judant, tiek stovint.

ABC jutiklius fēnix 3 Sapphire kalibruoja automatiškai, pagal GPS jutiklį, be to, remdamasis buvimo vietą, atitinkamai nustato ir laikrodį. Jei norite, kad temperatūros rodmenys būtų maksimaliai tikslūs, kartu naudokite išorinį temperatūros jutiklį tempe™.

 

Pritaikytos programos ir laikrodžio ciferblatai

Jei norite fēnix 3 Sapphire pritaikyti savo poreikiams, galite iš „Connect IQ“ parduotuvės atsisiųsti nemokamų programinės įrangos priedų. Galėsite nustatyti jums patinkantį laikrodžio ciferblatą, pridėti duomenų laukų, atsisiųsti programų ir valdiklių, kurie iškart rodytų jums aktualią informaciją.

              

 

fenix hr

Likite prisijungę

Išmaniųjų pranešimų funkcija suteikia galimybę el. laiškus, SMS žinutes ir įspėjimus gauti tiesiai į laikrodį, net ir tada, kai šturmuojate suplanuotą maršrutą. fēnix 3 Sapphire priima belaidžio ryšio signalus iš atitinkamų iPhone®, Android™ arba Windows telefonų², parodo, kad gavote žinutę ir net gali atvaizduoti jos tekstą savo ekrane, kai tik būsite pasirengę jį skaityti.

 

¹Pulsometrai ir „HRM-run“, parduodama atskirai.

²Kai susiejama su atitinkamu išmaniuoju telefonu.

Žodinis ženklas „Bluetooth“ ir atitinkami logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, INC“. „iPhone“ yra bendrovės „Apple Inc.“ prekės ženklas. „Android“ yra bendrovės „Google Inc.“ prekės ženklas.

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 51.0 x 51.0 x 16.0 mm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 1.2” (30.4 mm) diametras
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 218 x 218 taškai
Ekrano tipas: Spalvotas
Svoris: 186 g su plienine apyranke, 85 g su gumine apyranke
Baterija: Įkraunama 300 mAh Li-Ion baterija
Baterijos veikimo laikas: iki 50 val UltraTac režime; iki 20 val GPS treniruočių režime; iki 6 savaičių laikrodžio režime
Plūdrumas vandenyje: Ne
Didelio jautrumo GPS imtuvas: Taip
GNSS palaikymas (GPS + GLONASS): Taip
Neperšlampamas: Taip (10 ATM)
Galimybė sujungti su kompiuteriu: USB

Kortelės ir atmintis

Bazinis žemėlapis: Pasaulinis žemėlapis
Iš anksto įkelti kelių žemėlapiai: Ne
Galimybė įkelti detalius žemėlapius: Ne
Vidinė atmintis: 32 MB, laisvos atminties: 23 MB
Atminties kortelės lizdas: Ne
Išsaugotos vietovės: 1000
Maršrutai: 50
Maršrutų išsaugojimas: 10 000 kelio taškų; 100 išsaugomų maršrutų

Funkcijos

Automatinis maršruto sudarymas: Ne
Elektroninis kompasas: Taip (3-ašių)
Lietimui jautrus ekranas: Ne
Bluetooth: Taip
Barometrinis aukštimatis: Taip
Akcelerometras: Taip
Wi-Fi: Taip
Medžiotojo/žvejo kalendorius: Taip
Saulėtekio, saulėlydžio ir mėnulio fazių informacija: Taip
Kalkuliatorius: Taip
Galimybė pridėti papildomus lankytinus objektus (Custom POIs): Taip
Suderinamas su Garmin Connect™ programine įranga: Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: Išmanieji pranešimai, VIRB kameros valdymas, kasdienio aktyvumo sekimas, Connect IQ palaikymas, EXO antena
Laikrodžio funkcija: Laikas, data, žadintuvas, laikmatis, chronometras, skambučių pasirinkimas ir vibraciniai pranešimai
Sportinės veiklos funkcijos: Galima naudoti bėgimui, plaukimui, važinėjimui dviračiu ir kt. veikloms, poilsio laikas, II kartos bėgimo dinamika

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: