Garmin Forerunner 735XT Gray

-3%
Garmin Forerunner 735XT Gray
Garmin Forerunner 735XT Gray Garmin Forerunner 735XT Gray Garmin Forerunner 735XT Gray
Prekės kodas: 010-01614-06
Prekė sandėlyje: Taip
Kaina: 420.00 € 405.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Garmin Forerunner 735XT Black & Gray GPS laikrodis bėgimui su Multisport savybėmis ir integruotu optiniu širdies ritmo matavimo įrenginiu

  • Matuoja širdies ritmą nuo jūsų riešo¹, galėsite stebėti savo pulsą ištisą parą
  • Pažangios dinamikos duomenys² – bėgimui, važiavimui su dviračiu, plaukimui. Stebėkite savo kontakto su žemės paviršiumi laiko balansą, žingsnių ilgį, vertikalųjį koeficientą bei daugiau
  • VO2 max apskaičiavimas, anaerobinis slenkstis³, finišo pasiekimo laiko prognozavimas ir poilsio patarėjo funkcija
  • Ryšio funkcijos4: išmanieji pranešimai, automatinis įkėlimas į Garmin Connect™, tiesioginis sekimas ir daugiau
  • Galimybė nemokamai atsisiųsti papildomus duomenų laukus, laikrodžio ciferblatus ir programas iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės

Forerunner 735XT steps screenJūs užsiiminėjate viskuo, Jūsų laikrodis taip pat

Tapkite geresniu sportininku su Forerunner 735XT. Šis GPS bėgimo laikrodis su multisport savybėmis sukurtas sportininkams kuriems reikia tik būtiniausios informacijos treniruotėms bei varžyboms, o mažesnis dydis ir patogi 735XT laikrodžio apyrankė pavers jį idealiu laikrodžiu treniruotėms ir kasdieninei gyvenimo veiklai. Ryšio funkcijos4 kaip automatiniai įkėlimai į nemokamą Garmin Connect™ sistemą, leis dalintis Jūsų veikla ir pasiekimais savo mėgstamuose socialiniuose tinkluose.

Bėkite, Lenktyniaukite, Plaukite, Važiuokite dviračiu

Daugiau jokios rutinos, su Forerunner 735XT galėsite užsiiminėti praktiškai, bet kokia veikla ar tai būtų bėgimas (viduje arba lauke), važiavimas dviračiu (viduje arba lauke), plaukimas (baseine arba vandens telkiniuose), lygumų slidinėjimas, irklenčių sportas, bėgimas gamtoje, žygiai pėsčiomis ar jėgos treniruotės.

wrist based HR

Nesvarbu ar treniruojatės ar važotės triatlono varžybose, Auto Multisport savybė leis jums lengvai pakeisti savo atliekamą veiklą, tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Su 735XT galėsite lengvai susikurti pažangias treniruočių programas bėgimui, važiavimui dviračiu ar net plaukimui prisijungus prie nemokamos Garmin Connect™ sistemos, kur vėliau galėsite peržiūrėti savo praėjusias treniruotes kompiuterio ekrane arba savo išmaniojo telefono programėlėje.

Sekite savo pulsą nuo riešo

Forerunner 735XT laikrodis turi integruotą Elevate™ optinį širdies ritmo matavimo įrenginį, kuris aptiks jūsų pulsą tiesiog nuo riešo¹. O tai reiškia, kad Jums nebereikės dėvėti širdies ritmo matavimo diržo, norint pamatyti kurioje širdies ritmo zonoje esate bei galėsite tiksliai žinoti koks yra jūsų širdies ritmas, nes visa tai matysite aiškiai įskaitomame ekrane su spalvotomis širdies ritmo zonomis.

train your heart out

Treniruokite savo širdį

Nors integruotas optinis širdies ritmo matavimo įrenginys Jums puikiai pravers kiekvieną dieną, tačiau jei norite tapti dar geresniu sportininku, reikės detalesnės informacijos. Su Forerunner 735XTgalėsite stebėti pažangias dinamikos duomenis naudojant širdies ritmo matavimo diržą:

  • Pažangios bėgimo dinamikos duomenys², kaip kontakto su žemės paviršiumi laiko balansas, žingsnių ilgis, vertikalusis bėgimo koeficientas bei daugiau
  • VO2 max apskaičiavimas, anaerobinis slenkstis³, finišo pasiekimo laiko prognozavimas ir poilsio patarėjo funkcija
  • Širdies ritmo informacija plaukiant po vandeniu5

Įrodykite tai

Forerunner 735XT with Strava Suffer Score

Su naująja Strava Live Suffer Score funkcija, galėsite pamatyti kiek daug pastangų įdėjote sportuodami.  Strava Suffer Score sistema, visos sportinės veiklos metu analizuoja jūsų širdies ritmo informaciją ir įvertina jūsų bendras veiklos pastangas, o Jūs vėliau galėsite palyginti savo treniruočių pastangas su draugais, pažįstamais ar net profesionaliais sportininkais. Įsigydami 735XT, gausite nemokamą 60 dienų Strava Premium prenumeratą, tad galėsite stebėti savo Suffer Score ir siekti dar daugiau.

Ryšio funkcijos ir pritaikymas

Išmanieji pranešimai4, automatiniai  įkėlimai į Garmin Connect sistemą4 ir tiesioginis sekimas - visą tai ir daugiau 735XT laikrodį paverčia tobulu išmaniuoju laikrodžiu sportininkams ir ne tik.  Nebelaikykite savo telefono rankose, kai išbėgote ilgai ar intensyviai treniruotei, nes visus pranešimus matysite savo laikrodžio ekrane, tad žinosite ar atsiliepti ar galite bėgti toliau. O su Garmin Connect™ mobiliąją programėle galėsite dalintis savo bėgimų ir treniruočių informacija su savo draugais, šeimos nariais ar pažįstamais. Su nemokama Garmin Connect IQ programėlių parduotuve galėsite pasikeisti savo laikrodžio ciferblatų išvaizdą, atsisiųsti papildomų programėlių ar duomenų laukelių ir taip paversti 735XT būtent jūsų laikrodžiu.

apps and notifications screens

Išnaudokite savo laikrodžio potencialą

Su Garmin Connect™ galėsite planuoti, išsaugoti ir dalintis savo veiklomis. Įveikite vakarykštę dieną, siekdami naujų asmeninių rekordų, kuriuos, bet kada galėsite pamatyti savo laikrodyje arba internete. Su digital insights6 galėsite matyti sveikos gyvensenos patarimus, pritaikytus būtent jums. Susijungę su draugais ir pažįstamais galėsite mėginti įveikti vienas kito rekordus ar suteikti papildomos motyvacijos sportuoti.

Bei dar keli dalykai

Visai kaip jūs, Forerunner 735XT veikia nuolat, ištisą parą. Šis laikrodis taps jūsų partneris - patars kada pailsėti po sunkių treniruočių, ištisą dieną seks Jūsų žingsnius1, sudegintas kalorijas bei stebės Jūsų miegą. 735XT taip pat suderinamas su Varia™ išmaniaisiais dviračio priedais, kaip galinis dviračio žibintas su integruota radaro sistema, išmanaisiais dviračio žibintais ir Varia Vision™ in-sight display.

At a Glance

1 Aktyvumo sekimo tikslumas

Kai suporuotas su HRM-Run™ arba HRM-Tri™ šširdies ritmo matavimo diržu

Naudojant šširdies ritmo matavimo diržą

Kai susietas su suderinamu išmaniuoju telefonu

Kai suporuotas su HRM-Run™ arba HRM-Tri™ šširdies ritmo matavimo diržu. Kai kuriose komplektacijose įeina į pakuotę, kitose įsigyjama atskirai.

Prieinama Garmin Connect vartotojams, naudojantiems aktyvumo sekimo funkciją

Firstbeat ANT

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 4.5 x 4.5 x 1.17 cm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 1.23" (31.1 mm) diametras
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 215 x 180 taškai
Lietimui jautrus ekranas: Ne
Svoris: 44 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 14 val. GPS režime; iki 24 val. UltraTrac režime (be optinio širdies ritmo matuoklio); iki 11 d. laikrodžio režime
Atsparumas vandeniui: 5 ATM (50 m)
GPS: Taip GPS + GLONASS
Jautrus imtuvas: Taip

Kortelė ir atmintis

Istorija: Iki 80 veiklos valandų

Funkcijos

Širdies ritmo duomenys: Taip (integruotas optinis riešinis pulsometras. Yra galimybė naudoti krūtinės širdies ritmo daviklį)
Dviračio greičio / pedalažo davikliai: Taip (galimybė susieti papildomai įsigyjamą dviračio greičio/pedalažo sensorių)
Žingsniamatis: Integruotas akselerometras
Automatinė sinchronizacija su kompiuteriu: Taip
Garmin Connect™ suderinamumas (internetinis puslapis duomenų peržiūrai ir analizei): Taip (kartu su Garmin Connect Mobile, bluetooth ryšiu)
Virtual Partner® funkcija (treniruotė su virtualiu partneriu): Taip
Virtual Racer™ funkcija (virtualių lenktynių funkcija): Taip
Duomenų peržiūra: Taip
Auto Pause® funkcija (laikmačio sustabymas sustojus): Taip
Auto Lap® funkcija (automatinis rato žymėjimas): Taip
Automatinis duomenų laukų keitimas ekrane treniruotės metu: Taip
Greitas sporto šakos keitimas: Taip
Treniruotės kūrimas (treniruotės su pasirinktinais etapais ir perspėjimo zonomis): Taip
Signalas perspėjantis apie nustatyto tempo nesilaikymą: Taip
Tikslo pasiekimo signalas: Taip
Garsinis ir vibracinis signalas: Taip
Intervalinė treniruotė: Taip
Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
Plaukimo metrika (yrių tipas, yrių skaičius, baseino ilgis): Taip
Treniruočių efektas: Taip
Konfigūruojamas ekranas: Taip
Barometrinis aukštimatis: Ne
Suderinimumas su ANT+ mynimo jėgos davikliais: Taip
Atsparus smūgiams: Taip
Sportinis laikrodis: Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: Išmanieji pranešimai, VO2max, poilsio patarėjas, aktyvumo sekimas, bėgimo dinamika, metronomas, VIRB kameros valdymas
Connect IQ suderinamumas (papildomos aplikacijos, duomenų laukai, ciferblatai, valdikliai): Taip
Rankos judesių skaičiavimas: Taip
Sudegintos kalorijos: Taip
SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip
Smūgio tipas: Taip

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: