Garmin Forerunner 920XT

Garmin Forerunner 920XT
Garmin Forerunner 920XT Garmin Forerunner 920XT
Prekės kodas: 010-01174-10
Prekė sandėlyje: Nėra
Kaina: 380.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Garmin Forerunner 920XT Black & Blue įvairioms sporto šakoms skirtas GPS laikrodis, pateikiantis bėgimo dinaminius duomenis ir turintis ryšio funkcijas

  • Bėgimo dinamika¹: žingsnių dažnis, vertikalus svyravimas ir kontakto su žemės paviršiumi laikas
  • VO2 maksimumo skaičiavimas², lenktynių laiko prognozavimas ir fizinio atsistatymo patarimai
  • Nuplauktas atstumas, tempas, grybšnių tipas, grybšnių kiekis, pratimų registravimas ir poilsio laikmačiai
  • Išmanieji pranešimai³ laikrodyje informuoja apie gautus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus
  • Ryšio funkcijos4: automatinis įkėlimas į „Garmin Connect™“, tiesioginis sekimas, dalijimasis per socialinius tinklus

Susipažinkite – tai laikrodis, skirtas mėgėjų ir profesionalų treniruotėms, sukurtas bendrovės, nuo kurios įvairioms sporto šakoms skirti GPS laikrodžiai ir prasidėjo. Į „Forerunner 920XT“ įdiegtos pažangios funkcijos, tokios, kaip bėgimo dinamika, VO2 maksimumo skaičiavimas, tiesioginis sekimas ir išmanieji pranešimai.

Pažangios treniruotės ir aktyvumo stebėjimas ištisą parą

„Forerunner 920 XT“ turi modernias treniruočių funkcijas, jis elegantiškas ir tinka naudoti su hidrokostiumu. Be to, šis laikrodis maždaug 15 proc. lengvesnis už savo pirmtaką „Forerunner 910XT“. Jo ekranas spalvinis ir didelės raiškos, elastinga apyrankė įrengta ant vyrių, be to, yra įprastinio laikrodžio režimas, tad dėvėti šį įtaisą galite ištisą dieną. Aktyvumo stebėjimo funkcija5 matuoja jūsų žingsnius, miego laiką ir sudegintų kalorijų kiekį, todėl galite susidaryti geresnį kasdienio aktyvumo vaizdą.

Nerkite gilyn

Ir baseine, ir atvirame vandens telkinyje „Forerunner 920XT“ užfiksuoja detalią plaukimo metriką: įveiktą atstumą, tempą, grybšnių kiekį, grybšnių dažnį ir SWOLF įvertį. Pratimų fiksavimo funkcija suteikia galimybę lengvai registruoti rankų bei kojų pratimus, taip pat yra 2 tipų poilsio laikmačiai, padedantys nuo sienelės atsistumti laiku. Laiko įspėjimai padeda išlaikyti tempą, o atstumo įspėjimai praneša apie pasibaigusią atkarpą. Galimi net įspėjimai apie kalorijas ir grybšnių dažnį.

Treniruokitės įjungę aukštesnę pavarą

920XT dera su įvairiais jutikliais, pavyzdžiui, greičio, pedalų mynimo ir pulso. Turėdamas jų duomenis šis įrenginys atveria naujų galimybių treniruojantis dviračiu. Sujungtas su ANT+® galios matuokliais (pavyzdžiui, vieno arba dviejų pedalų „Vector™“ jutikliais) jis gali rodyti galios metriką.

Jei treniruodamiesi naudojate pulso bei galios matuoklius, „Forerunner 920XT“ gali apskaičiuoti dviračio VO2 maksimumą ir nustatyti jūsų formos pokyčius. Spalvinis indikatorius nurodo jūsų reitingą tarp kitų šios amžiaus grupės sportininkų. Taip pat yra „Garmin Connect“ segmentų funkcija, padedanti lyginti savo rodiklius su kitais. Kai baigiate minti ir įkeliate duomenis į „Garmin Connect“, parodoma jūsų padėtis segmento lyderių lentelėje.

Puikios galimybės palaikyti bėgimo formą

Atsižvelgę į klientų prašymus ir į kelių sporto šakų laikrodį įdiegėme dinamikos duomenis. 920XT yra pagamintas panaudojus „Forerunner 620“ ir „fēnix™ 2“ technologijas. Naudojamas su įtaisu „HRM-Run™“ jis padeda treniruojantis pasiekti optimalią bėgimo formą. Tokia įtaisų pora suteikia 920XT galimybę matuoti jūsų žingsnių dažnį (bendrąjį žingsnių kiekį per minutę), vertikalų svyravimą („atšokimo“ lygį atliekant žingsnį) ir kontakto su žemės paviršiumi laiką (kiek laiko jūsų pėda kiekvieno žingsnio metu praleidžia ant žemės paviršiaus). 920XT taip pat turi metronomo funkciją, kuri vibraciniais ir garsiniais signalais padeda treniruoti žingsnių dažnį.

Pažangios funkcijos, pagrįstos pulso matavimu

Jei „Forerunner 920XT“ naudojamas su pulsometru, jis gali teikti daugiau informacijos apie jūsų fizinį atsistatymą bei dalyvavimo lenktynėse potencialą. Pavyzdžiui, fizinio atsistatymo būklės tikrinimas – tai realiojo laiko rodiklis, apibrėžiantis jūsų organizmo atsistatymą per pirmąsias kelias aerobinės treniruotės minutes. Kai treniruotę užbaigiate, 920XT nurodo, kiek laiko reiktų pailsėti prieš imantis kitos sunkios treniruotės. 920XT gali matuoti ir jūsų VO2 maksimumą bėgant, jei naudojate „HRM-Run™“, arba važiuojant dviračiu, jei turite pulsometrą bei galios matuoklį.

Pagal šiuos duomenis įrenginys gali prognozuoti jūsų laiką lenktyniaujant įvairius atstumus.

Treniruotis matuodami pulsą galite ir po vandeniui – tam skirti priedai „HRM-Tri™“ ir „HRM-Swim™“. „HRM-Swim“ idealiai tinka treniruotis baseine, nes yra unikalios neslystančios konstrukcijos ir išlieka vietoje net tada, kai atsistumiate nuo sienelės. Jei treniruojatės visoms 3 sporto šakoms ir dalyvaujate jų varžybose, švelnus „HRM-Tri“ dirželis jums patiks ir vandenyje, ir sausumoje.

„Garmin Connect“

Su „Garmin Connect“ į dviejų rungčių treniruotes galėsite pažvelgti visiškai kitaip. „Garmin Connect“ – tai internetinė bendruomenė, kurioje treniruotes galite išsaugoti, planuoti ir bendrinti. Jei, pasinaudoję įrenginio kelių sporto šakų profiliu, užbaigiate treniruotę, kiekvienos atkarpos ir perėjimo laikas įrašomas į jungtinį failą, kurį lengva peržiūrėti ir bendrinti. Atskiruose skirtukų lapuose galėsite peržiūrėti išsamius kiekvienos atkarpos duomenis.

Sinchronizuoti duomenis su „Garmin Connect“ galima įvairiais būdais. Duomenis į išmaniojo telefono programą „Garmin Connect™ Mobile“ 920XT gali, pavyzdžiui, perduoti „Bluetooth®“ ryšiu. Taip pat galite nustatyti vieną arba kelis „Wi-Fi®“ prisijungimo taškus, prie kurių įtaisas gali automatiškai prisijungti ir sinchronizuoti duomenis su „Garmin Connect“ svetaine. Be to, galite pasinaudoti USB jungtimi ir prie stalinio kompiuterio įrenginį prijungti kabeliu.

Kai 920XT sujungiamas su jūsų išmaniuoju telefonu bei programa „Garmin Connect Mobile“, pradeda veikti funkcijos, padedančios treniruojantis arba dalyvaujant varžybose dar ir palaikyti ryšį. Tiesioginio sekimo funkcija suteikia galimybę gyvai transliuoti jūsų statistinius rodiklius bei vietą žemėlapyje sekėjams, kuriuos galite pasikviesti el. paštu arba socialiniais tinklais. Kai laikrodis sujungtas su atitinkamu „Android™“ arba „Apple®“ įtaisu, išmanieji pranešimai informuoja apie gautus el. laiškus, SMS žinutes ir kitus įspėjimus. Jeigu 920XT sujungtas su jūsų telefonu ir programa „Garmin Connect Mobile“, informacija apie treniruotes gali būti įkeliama automatiškai.

¹Kai naudojama su įtaisu „HRM-Run™“ (į kai kuriuos komplektus įeina, kitais atvejais parduodamas atskirai).

²Kai naudojama su pulsometru.

³Kai susiejama su atitinkamu išmaniuoju telefonu. Tam, kad veiktų išmanieji pranešimai, „Android“ įrenginiuose turi būti ir programa „Garmin Connect Mobile“.

4Kai susieta su atitinkamu „Android“ arba „Apple“ įrenginiu ir programa „Garmin Connect Mobile“.

5Aktyvios veiklos stebėjimo tikslumas

Įtaiso dėvėjimas ir priežiūra

 

Ženklas su žodžiu „Bluetooth“ ir atitinkami logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc“. „Wi-Fi®“ – tai bendrovės „Wi-Fi Alliance Corporation“ registruotasis prekės ženklas. „iPhone®“ – tai „Apple Inc.“ prekės ženklas, registruotas JAV ir kitose valstybėse. „Android™“ – tai bendrovės „Google Inc.“ prekės ženklas.

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 48 x 55 x 12.7 mm
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 2.9 x 2.1 cm
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 205 x 148 taškai
Lietimui jautrus ekranas: Ne
Svoris: 61 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: 20 val standartiniame GPS rėžime, 40 val Ultra Trac rėžime
Atsparumas vandeniui: Taip - iki 50 m (5 ATM)
GPS: Taip
Jautrus imtuvas: Taip

Kortelė ir atmintis

Bazinis žemėlapis: Ne
Galimybė įkelti papildomus žemėlapius: Ne
Atminties kortelės: Ne
Istorija: Iki 100 darbo valandų
Išsaugotos vietovės: 100
Maršrutai: 0

Funkcijos

Širdies ritmo duomenys: Taip (galimybė susieti, komplekte Bundle pakuotėje)
Dviračio greičio / pedalažo davikliai: Taip (įsigyjama atskirai)
Žingsniamatis: Taip (įsigyjama atskirai)
Automatinė sinchronizacija su kompiuteriu: Taip
Garmin Connect™ suderinamumas (internetinis puslapis duomenų peržiūrai ir analizei): Taip
Virtual Partner® funkcija (treniruotė su virtualiu partneriu): Taip
Virtual Racer™ funkcija (virtualių lenktynių funkcija): Taip
Duomenų peržiūra: Taip
Auto Pause® funkcija (laikmačio sustabymas sustojus): Taip
Auto Lap® funkcija (automatinis rato žymėjimas): Taip
Automatinis duomenų laukų keitimas ekrane treniruotės metu: Taip
Greitas sporto šakos keitimas: Taip
Treniruotės kūrimas (treniruotės su pasirinktinais etapais ir perspėjimo zonomis): Taip
Signalas perspėjantis apie nustatyto tempo nesilaikymą: Taip
Tikslo pasiekimo signalas: Taip
Garsinis ir vibracinis signalas: Taip
Intervalinė treniruotė: Taip
Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
Plaukimo metrika (yrių tipas, yrių skaičius, baseino ilgis): Taip
Treniruočių efektas: Taip
Konfigūruojamas ekranas: Taip
Barometrinis aukštimatis: Taip
Belaidis duomenų perkėlimas tarp prietaisų: Ne
Suderinimumas su ANT+ mynimo jėgos davikliais: Taip
Sportinis laikrodis: Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: VIRB kameros valdymas, GLONASS, VO2 max, poilsio laikas, išmanieji pranešimai, keičiami pranešimai, Wi-Fi, Bluetooth
Rankos judesių skaičiavimas: Taip
Sudegintos kalorijos: Taip
SWOLF (plaukimo efektyvumas): Taip
Smūgio tipas: Taip
"Drills" funkcija: Taip

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: