Garmin vivosmart HR Black

-15%
Garmin vivosmart HR Black
Garmin vivosmart HR Black Garmin vivosmart HR Black Garmin vivosmart HR Black Garmin vivosmart HR Black
Prekės kodas: 010-01955-12
Prekė sandėlyje: Taip
Kaina: 165.00 € 139.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Garmin vivosmart HR Black išmanusis aktyvumo stebėjimo įrenginys su riešiniu pulso matuokliu

  • Elegantišką apyrankę patogu dėvėti ištisą parą, o visada veikiantis jos ekranas rodo statistinius duomenis, puikiai matomus net šviečiant saulei
  • Rodo žingsnius, atstumą, kalorijas, pulsą, užkoptų aukštų kiekį ir fizinės veiklos intensyvumą
  • Gali rodyti SMS žinutes, skambučius, kalendoriaus ir socialinių tinklų pranešimus²
  • Gali valdyti muziką ir VIRB® veiksmo kamerą (parduodama atskirai) tiesiog nuo riešo
  • Judėjimo juosta ir vibracinis signalas primena, kad reikia pajudėti

Pulso matavimas nuo riešo

Išmanusis aktyvumo stebėjimo įrenginys „vívosmart HR“¹ su pulso matavimo technologija „Elevate™“ pulsą nuo riešo matuoja ištisą parą. Todėl mankštintis galite laisvai, nereikia papildomos pulso matavimo juostelės. Pagal širdies susitraukimų dažnį „vívosmart HR“ apskaičiuoja sudegintą kalorijų kiekį, apibrėžia fizinės veiklos intensyvumą ir geriau įvertina jūsų pastangas. Jei norite, „vívosmart HR“ galite naudoti net kaip atskirą pulsometrą, jungiamą prie kitų suderinamų „Garmin“ įrenginių.

Daugiau nei žingsniai

Be žingsnių, kalorijų ir atstumo, savo integruotu barometriniu aukščio matuokliu „vívosmart HR“ matuoja aukštų, į kuriuos užkopėte, kiekį. Nesvarbu, ar nusprendėte pasiplaukioti, ar dalyvaujate mokomojoje stovykloje, šis įtaisas gali matuoti fizinės veiklos intensyvumą, išreiškiamą intensyvumo minutėmis. Ši funkcija suteikia galimybę stebėti pažangą lyginant ją su sveikatos organizacijų (pvz., JAV širdies sveikatos asociacijos, JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrų, Pasaulio sveikatos organizacijos) nustatytais rodikliais.

Išmaniosios funkcijos

Naudodamiesi dėvimuoju „vívosmart HR“ galėsite būti ir aktyvūs, ir palaikyti ryšį. Kaskart, kai į atitinkamą išmanųjį telefoną gaunate pranešimą, apyrankė suvibruoja ir automatiškai parodo informaciją. Jei norite perskaityti daugiau, tiesiog palieskite ekraną ir brūkštelėkite. Kitos ryšio funkcijos suteikia galimybę valdyti muziką ir VIRB veiksmo kamerą (parduodamą atskirai), taip pat – susirasti pamestą telefoną.

Geriau nei vakar, kiekvieną dieną

„Vívosmart HR“ stebi ir atpažįsta esamą jūsų aktyvumo lygį, tada nustato pasiekiamą dienos tikslą. Kai pirmąją kartelę įveikiate, kitai dienai įtaisas nustato jau naują tikslą. Taip palaipsniui esate pratinami prie sveikesnio gyvenimo būdo. Jei nejudate 1 valandą, aktyvumo juosta ir vibracinis signalas primena, kad reiktų būti aktyvesniems. Įtaisas nepraranda budrumo ištisą dieną. Jei norite, kad neaktyvumo laikmatis būtų nustatytas iš naujo, trumpai pasivaikščiokite.

Ryšio palaikymas

Aktyvumo stebėjimo įrenginys „vívosmart HR“ ištisą parą automatiškai sinchronizuojamas su jūsų išmaniuoju telefonu, per kurį jūsų statistinius duomenis išsaugo mūsų nemokamoje svetainėje. Naudodamiesi „Garmin Connect™“ galite aktyvumo duomenis išsaugoti ir bendrinti, planuoti naujas mankštas ir pasiekti geresnius rezultatus, nei vakar. Taip pat galite susisiekti su kitais naudotojais, priimti iššūkius ir varžytis. Jei kalorijų kiekį norite stebėti detaliai, galite susikurti „MyFitnessPal“ paskyrą ir susieti ją su savo „Garmin Connect“ paskyra. Ši funkcija suteikia galimybę palyginti gautą ir sudegintą kalorijų kiekius: juos „vívosmart HR“ fiksuoja ištisą parą.

¹Aktyvios veiklos stebėjimo tikslumas.

²Kai susiejama su atitinkamu išmaniuoju telefonu.

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 21.0 mm (plotis); 12.3 mm (storis)
Ekrano dydis (plotis x aukštis): 25,3 mm x 10,7 mm
Apyrankės ilgis: 136-187 mm (standartiškas); 180-224 mm (didelis)
Ekrano raiška (plotis x aukštis): 160 x 68 taškai
Lietimui jautrus ekranas: Taip
Svoris: 26.6 g (standartiškas); 32.0 g (didelis)
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: Iki 5 dienų
Atsparumas vandeniui: Taip - iki 50 m (5 ATM)
GPS: Ne

Funkcijos

Širdies ritmo duomenys: Taip (kartu su optiniu širdies ritmo matavimo įrenginiu ant riešo)
Žingsniamatis: Integruotas akselerometras
Automatinė sinchronizacija su kompiuteriu: Taip
Garmin Connect™ suderinamumas (internetinis puslapis duomenų peržiūrai ir analizei): Taip (kartu su Garmin Connect Mobile, bluetooth ryšiu)
Garsinis ir vibracinis signalas: Taip
Kalorijų skaičiavimas pagal širdies ritmo duomenis: Taip
Barometrinis aukštimatis: Taip

Papildoma informacija

Papildoma informacija: Bluetooth ryšys, išmanūs įspėjimai: juostos, miego sekimas. VIRB kameros valdymas, dėmesio minutės, aukštų skaičius

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: