Garmin Dash Cam 45

Garmin Dash Cam 45
Garmin Dash Cam 45 Garmin Dash Cam 45 Garmin Dash Cam 45 Garmin Dash Cam 45
Prekės kodas: 010-01750-01
Prekė sandėlyje: Taip
Kaina: 169.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

Kompaktiškas vaizdo registratorius su GPS imtuvu

  • Mažas ir nepastebimas kai pritvirtintas prie stiklo
  • Aukštos kokybės 2.1 MP vaizdo kamera, filmuojanti 1080p kokybe, net ir prasto apšvietimo sąlygose
  • Įspėjimai apie susidūrimo iš priekio pavojų ir apie nukrypimą nuo eismo juostos1, taip pat - įspėjimai apie sankryžų kameras bei fotoradarus2
  • Integruotas GPS imtuvas ir automatinė eismo įvykių aptikimo funkcija (G-jutiklis), kuri išsaugo vaizdo įrašus ir vietos informaciją, įvykus eismo įvykiui

At a Glance

 

Įamžinkite aukštos kokybės 1080p HD vaizdo įrašus

Garmin Dash Cam 45 tai lengvai naudojamas vaizdo registratorius, gebantis fiksuoti aukštos kokybės vaizdo įrašus, kuriuos galėsite peržiūrėti 2.0” dydžio LCD ekrane. Su plačiakampiu objektyvu, Dash Cam sugebės apimti visą kelio vaizdą, o GPS imtuvas atsimins tikslų eismo įvykio laiką ir vietą - nurodant kur būtent atsitiko eismo įvykis. Pasitikėkite savo Garmin Dash Cam 45 įrenginiu, kuris įamžins puikios kokybės vaizdo įrašus, gero ir blogo apšvietimo sąlygose. Pritvirtinkite kamerą ant savo transporto priemonės priekinio stiklo ir galėsite įamžinti savo kelionę su 1080p vaizdo įrašymo kokybe. Dash Cam įrenginys vaizdo įrašus filmuoja nepertraukiamai su komplektacijoje esančia microSD™ atminties kortele. O kad įrašytumėte daugiau vaizdo įrašų, pridėkite didesnės talpos microSD kortelę (suderinama su 10 Klasės microSD kortelėmis, iki 64GB). Įrašytus vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti tiesiog įrenginio ekrane arba vėliau, prijungus prie kompiuterio.

 

Liudininkas, kuris įsimena viską

Nebereikės nerimauti ar registratoriaus neužmiršote įjungti ir išjungti, nes Dash Cam įrenginį prijungus prie maitinimo šaltinio, jis filmuoti pradės automatiškai, o atsitikus eismo įvykiui - automatiškai išsaugos vaizdo įrašus.

Visi vaizdo įrašai turės laiko ir vietovės informaciją, tad galėsite tiksliai žinoti kur ir kada atsitiko eismo įvykiai. O nufilmuotą medžiagą peržiūrint su kompiuteriu, galėsite matyti platumos ir ilgumos informaciją, datą, dienos laiką, važiavimo kryptį ir greitį.

Garmin Dash Cam 45 turi automatinę eismo įvykių aptikimo funkciją (G-jutiklis), tad kamerai aptikus eismo įvykį, ji automatiškai išsaugos esamą, paskutinį ir būsimus vaizdo įrašus, taip išsaugant visą reikalingą informaciją apie atsitikusį eismo įvykį. Visa tai yra išsaugojama 10 klasės microSD atminties kortelėje, kuri yra komplektacijoje.

O jeigu prireiks padaryti nuotraukų, Dash Cam 45 vaizdo registratorių galėsite lengvai nuimti nuo laikiklio ir nufotografuoti transporto priemones ar patirtą žalą.

 

Pasidalinkite kelione su Travelapse™

Su Travelapse vaizdo įrašymo funkcija galėsite sukurti įdomų, kelių minučių trukmės, kelionę atspindintį vaizdo klipą, naudojant įdomiausias akimirkas iš Jūsų kelionių.

 

 

Matykite vaizdo įrašus išmaniajame telefone

Garmin Dash Cam 45 turi integruotą Wi-Fi ryšį, tad galėsite vaizdo įrašus belaidžiu būdu sinchronizuoti į savo palaikomą išmanųjį telefoną naudojantis nemokama VIRB® programėle. Visa tai padės lengviau pasidalinti savo vaizdo įrašais su savo draugais ar netgi draudimo agentūromis ar teisinėmis institucijomis.

 

 

Keliaukite saugiau

Saugesniam vairavimo skatinimui ir geresniam aplinkos stebėjimui, Garmin DashCam 45 įrenginys vairuotojams suteikia naudingą informaciją kaip įspėjimą apie susidūrimo iš priekio pavojų1 jeigu važiuojate per arti priekyje esančios transporto priemonės ir įspėjimą apie nukrypimą nuo eismo juostos1. Taip pat gausite įspėjimus apie artėjančias sankryžų kameras bei fotoradarus2. O transporto priemonei sustojus prie sankryžos už kitų automobilių ar užstrigus eismo spūstyje, funkcija “Go” įspės Jus kai eismas priešais Jūsų transporto priemonę pradės judėti.

 

 

Stebėkite savo pastatytą transporto priemonę

Parkavimo režimo funkcija stebės Jūsų transporto priemonės aplinką, net kai Jūsų transporto priemonė bus pastatyta ir bus išjungtas variklis. Dash Cam 45 pradės automatiškai filmuoti, jeigu bus aptiktas judesys. (Reikalingas Garmin parkavimo režimo laidas, kuris yra įsigyjamas atskirai; montavimo darbus rekomenduojama pavesti profesionalams).

 

 

Tam tikros sąlygos gali daryti įtaką tinkamam įspėjimų funkcijų veikimui

2 Įspėjimai apie sankryžų kameras bei fotoradarus kai kuriose šalyse negalimi

3 Valdymas balsu galimas Anglų, Prancūzų, Italų ir Vokiečių kalbomis

 

Techninės savybės

Prietaiso matmenys (plotis x aukštis x ilgis): 5.62 cm x 4.05 cm x 3.53 cm
Ekrano tipas: 2.0" LCD
Svoris: 59,5 g
Baterija: Įkraunama ličio jonų baterija
Baterijos veikimo laikas: iki 30 min
Didelio jautrumo imtuvas: Taip (GPS)

Kortelės lizdas ir atmintis

Vidinė atmintis: Ne
Atminties kortelės lizdas: microSD (komplektacijoje); max: 64 GB. rekomenduojama naudoti 10 klasės microSD, microSDHC arba microSDXC atminties korteles

Funkcijos

Wi-Fi® belaidis ryšys: Taip

Papildoma informacija

Vaizdo įrašymo kokybė: Max: 1080p/30 kadrų per sekundę
Garso įrašymas: Taip
G-jutiklis : Taip
Travelapse™ funkcija: Taip
Galimybė prijungti papildomas kameras: Ne
Valdymas balsu: Ne

 

Komplektacija

  • Garmin Dash Cam 45
  • Žemo profilio magnetinis laikiklis
  • Automobilinis maitinimo laidas
  • USB laidas duomenų perdavimui
  • microSD™ atminties kortelė
  • Trumpasis vartotojo vadovas

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: