Video registratorius BlackVue DR650S-2CH TRUCK

Video registratorius BlackVue DR650S-2CH TRUCK
Prekės kodas: 4240
Prekė sandėlyje: Taip
Kaina: 335.00 €
Kiekis:

Į krepšelį
Radote pigiau?

BlackVue DR650S-2CH TRUCK - neginčijamai pačios aukščiausios klasės 1080p video registratorius sunkvežimiams dviem kameromis su GPS ir Wi-Fi video sąsaja.

Šis vaizdo registratorius turi Full HD priekinę kamerą ir vandeniui atsparią galinio vaizdo kamera skirtą tvirtinti ją ant sunkvežimių galo ir tinka daugumai komercinių automobilių.

DR650S-2CH TRUCKDR650S-2CH TRUCK

Vandeniui atsparus sujungimo kabelis

Komplekte yra 15m aukštos kokybės, vandeniui atsparus koaksialinis kabelis skirtas pajungti galine kamerą.

DR650S-2CH TRUCK

Puikaus dizaino, stiliaus ir kokybės derinys.

Šis modelis turi dvi sujungtas video kameras. Viena, didesnė, skirta filmuoti vaizdą priekyje, kita filmuoti vaizdą gale. Automobilių video registratoriai BlackVue visada prikaustydavo dėmesį tų, kurie nori būti saugūs kelyje ir būti užtikrintais teisingu įvykių interpretavimu policijoje ar draudimo bendrovėje. Gaminys išsiskiria ir savo dizainu - tamsus sidabrinis atspalvis, minimalistinis stilius, paliekant tik tai ko reikia. Wi-Fi sąsaja leidžia įrenginį valdyti iš bet kurio mobilaus išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, bei matyti kameros fiksuojamą vaizdą (realiu laiku) per atstumą. Programėlę Blackvue App galima įdiegti į Android ir iOS. Vaizdo įrašą labai patogu peržiūrėti ir dideliame kompiuterio monitoriuje. Gerai matomos aušinimo angos apsaugo videoregistratorių nuo perkaitimo jį naudojant net ir labai ilgą laiko tarpą be išjungimo.

DR650S-2CH TRUCK

GPS įrašas

Šis funkcionalumas leidžia užfiksuoti detalią informaciją apie Jūsų automobilio buvimo vietą, judėjimo kryptį, greitį, tikslų laiką ir datą. Taip pat saugo tam tikru kelionės metu vykstančią automobilio judėjimo trajektoriją. Tai tiesiog būtini ir labai svarbūs duomenys, aiškinantis įvykio aplinkybes ir įrodinėjant prieštaraujančios pusės pateikiamą versiją. Tokiu būdu išvengiama klasikinės situacijos, kai pasamdyti liudytojai piešia nebūtas istorijas.

Vidinis 3-ašių G sensorius

Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame įrašų kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.

Vaizdo kamera

Vaizdo registratorius Blackvue DR650S-2CH TRUCK vaizdą fiksuoja panaudojant Full HD 1920*1080 raišką, kas vartotojui suteikia 100% garantiją kad įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės, kurios vyksta Jūsų automobilio kelionės arba stovėjimo metu.
Vaizdas gali būti įrašomas 3 režimais - įprastas režimas, įvykio režimas (G sensoriaus suveikimas) ir parkavimo režimas (judesys vaizde ir G sensoriaus suveikimas).

Garso įrašas

Blackvue DR650S-2CH esantis integruotas mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.

Matymo kampas

Įrenginyje yra plataus, 129˚ kampo, vaizdą sugebantis gaudyti lęšis su optimaliais parametrais. Platus matymo kampas leidžia pilnai fiksuoti vaizdą, kuri yra svarbus: kelio ženklus ir kelio ženklinimą, automobilių važiuojančių priešais Jus ir į Jūsų pusę valstybinius numerius, šviesoforo signalus bei pėsčiųjų esančių šalia Jūsų judėjimo krypties elgesį kelyje.

Komplektuojamas su greita 16GB SDHC (Class 10) atminties kortele.

Įrašo pavyzdys filmuojant dienos metu

 Įrašo pavyzdys filmuojant nakties metu

 

 
Specifikacijos
 
Video-out jungties tipas WiFi
Video-out formatas PAL, NTSC
Realaus laiko Video-out yra
Sunaudojamas galingumas max 300mA
LCD sukiojimo kampas nėra
Objektyvo sukiojimo kampas 360
Sensoriaus raiška ir tipas 2,4 Mpixels
Objektyvo regos kampas Įstrižaine 129°
Objektyvo regos kampas vertikaliai 77°
Objektyvo regos kampas horizontaliai 103°
Video kompresijos būdas H.264
Sensoriaus dydis 1/3.2'
Sensoriaus tipas CMOS sensor1, SONY EXMOR CMOS
Video įrašo failo formatas mepg4
Video raiška maksimali 1920x1080, @30fps
3-ų ašių G-sensorius yra
GPS sensorius yra
Parkavimo režimas yra
Pranešimai balsu yra
Judesio detektorius yra
Valdymas išmaniuoju telefonu yra
Mikrofonas yra
Dydis 118.5 x 36 mm
Svoris 114 g.
Maksimali SD kortelės talpa 128 (komplekte 16) GB
Maitinimo įtampa 12~24 V
Vidinė baterija trumpalaikė
Darbo temperatūra -20˚C ~ 60˚C

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: