Kodėl verta pirkti pas mus ?

Profesionalus konsultavimas

Stengiamės, kuo aiškiau suprasti pirkėjo poreikius ir pasiūlyti optimaliausią variantą, kad pirkėjas galėtų maksimaliai išnaudoti pasirinktą prekę - tiek kelionės metu, tiek naudojantis pėsščiojo režimu, bei liktų patenkitas jos funkcionalumu ir galimybėmis

Pardavimas ir aptarnavimas

Nepamirštame SAVO PIRKĖJŲ po pardavimo proceso. Jiems taip pat siūlome ir papildomas paslaugas. 

  • Navigacinių prietaisų remontas (gedimų šalinimas, sudužusio ekrano keitimas, išlužusių lizdų tvarkymas, baterijų keitimas ir t.t.)
  • Žemėlapių atnaujinimas, programinės įrangos perrašymas, konfiguravimas
  • Navigacijų priedus (pvz. pavogė laikiklį - neieškokite internetu, negaiškite savo brangaus laiko. Skambinkite mums ! Mes surasime greičiau, paprasčiau ir pigiau)
  • Iškilus klausimams kelionės metu, Jūs taip pat galite mums paskambinti, pakonsultuosime.

Platus parduodamų prekių asortimentas

Siūlomas platus automobilinių, sunkvežiminių, nešiojamų, ir kitų navigacijų, priedų, atsarginių dalių asortimentas. Kiekvienam pagal poreikius ir galimybes. Siekdami aukščiausios kokybės, savo pirkėjams parduodame tik patikrintus ir gerai rinkoje žinomus prekinius ženklus (TomTom, Garmin, Becker, Ihex, Mediatek, Lark ir t.t).

Greitas ir paprastas prekės užsakymas

Suprasdami tai, kad daugelis pirkėjų nemėgsta registruotis, pildyti nereikalingą informaciją - dėl Jūsų supaprastinome užsakymo formą.

Jums tereikia

  • Įsidėti pasirinktą prekę i krepšelį
  • Paspausti formuoti užsakymą
  • Supildyti informacija, pasirinkti pristatymo būdą ir patvirtinti užsakymą

Tai yra tik maža dalis, ką mes siūlome mūsų pirkėjams.

Kviečių visus apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Jeigu norite dalį produkcijos pamatyti gyvai, galite atvykti pas mus adresu Minijos g. 2-202, Klaipėda. Kava ir saldainiais pavaišinsime nemokamai !!!